reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść

Dmalw

Fanka BB :)
Daje bardzo dużo nawet 10 ml. Ja podaję strzykawka od nurpfenu. W ten sposób obliczam ile wypije. To naprawdę dużo. Jeśli ci małe dziecko wypije na dobę 200 ml orsalit to będzie dobrze. Oczywiście lepiej więcej, ale dobre i to. Walcz o każdy ml. Lepsze 50 ml orsalitu niż pełna porcja (ok 100 ml.) mleka. Mnie dzięki temu udaje się unikać szpitala z moja dziewczynka, która ma fobie szpitalna.
Dziękuję.
Ostatnia biegunka była o 14 i do teraz jest super. Chyba jagody i smecta dały radę....(?)

reklama

tymoniiwa1

Ale tu sie cisza zrobila.
Co u was? U nas nadal bez zmian. Trochę malo przybral przez ostatni miesiąc, 200g. Ale nie narzekam, dobrze ze przybral 😄

Magdalenka16

Ale tu sie cisza zrobila.
Co u was? U nas nadal bez zmian. Trochę malo przybral przez ostatni miesiąc, 200g. Ale nie narzekam, dobrze ze przybral 😄
Super, dokładnie najważniejsze że przybrał. U nas postępów żadnych nie ma. Tydzień temu musiałam odstawić wszystkie leki na refluks. Zostały tylko antyalergiczne. Jest gorzej na pewno.... A w pon idziemy do szpitala i już mi słabo na samą myśl. Boję się 😭

Destino

Miasto
Kraków
Super, dokładnie najważniejsze że przybrał. U nas postępów żadnych nie ma. Tydzień temu musiałam odstawić wszystkie leki na refluks. Zostały tylko antyalergiczne. Jest gorzej na pewno.... A w pon idziemy do szpitala i już mi słabo na samą myśl. Boję się
Nie bój się, będzie dobrze. Będą próbowali wam pomóc. Do jakiego szpitala idziesz?

reklama
Do góry