reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść

Ja nie potrafie pomoc, ale to co jeszcze zwrocilo moja uwage (moze juz to wiesz i niepotrzebnie pisze). Witamima B12 istnieje w kilku formach. W neocate lcp jest jako cyjanokobalamina podczas gdy niektorzy tej formy nie przyswajaja. Moze ona sie kumuluje u Twojego syna, ale sie nie wchlania? Badalas moze z krwi kwas foliowy i homocysteine?
Wchlanianie b12 odbywa sie w jelicie kretym a u Was w usg jest poszerzona sciana
Jest jeszcze kwestia czynnika castle'a i choroby addisona biermera
No i nieszczesny crohn:

Moze malo medyczne zrodla daje, ale mi sie nasuwaja takie kroki, moze burza mozgow cos pomoze🤷‍♂️
 
reklama
Ja nie potrafie pomoc, ale to co jeszcze zwrocilo moja uwage (moze juz to wiesz i niepotrzebnie pisze). Witamima B12 istnieje w kilku formach. W neocate lcp jest jako cyjanokobalamina podczas gdy niektorzy tej formy nie przyswajaja. Moze ona sie kumuluje u Twojego syna, ale sie nie wchlania? Badalas moze z krwi kwas foliowy i homocysteine?
Wchlanianie b12 odbywa sie w jelicie kretym a u Was w usg jest poszerzona sciana
Jest jeszcze kwestia czynnika castle'a i choroby addisona biermera
No i nieszczesny crohn:

Moze malo medyczne zrodla daje, ale mi sie nasuwaja takie kroki, moze burza mozgow cos pomoze🤷‍♂️
Dopiero będę badac Kwas foliowy i honocysteina. Też czytałam kiedyś ten artykuł i tydzień czasu musiałam to odchorować.
 
Mysle o Was odkad napisalas ze nadal stoicie w miejscu. Przylaczylam sie do tej burzy mozgow o ktorej wspomniala @sandyy ale na nic wartego uwagi nie wpadlam. Nie mam dzieci z problemami takimi jak Twoj synek, nawet nie znam nikogo z otoczenia, ale strasznie mi przykro ze tak Was lekarze zbywają i nie potrafią znalezc przyczyny Waszych cierpień, chcialabym Ci jakos pomoc. Nie mieszkam w Polsce, ale jesli chcesz moglabym poszukac jakis super polecanych lekarzy u siebie, wystarczy skrocona historia Twojego maluszka, po krotce, ja przetlumacze i wysle gdzie bedzie szlo. Wiem ze raczej nie myslisz o leczeniu za granicą ale tylu specjalistow spotyka sie na roznych miedzynarodowych szkoleniach, mają ze sobą kontakty, moze trafi sie na kogos kto z odleglosci bedzie potrafil wiecej zdzialac i pokierowac gdzies niz lekarze na ktorych teraz trafiasz? Innej formy pomocy niestety nie moge zaoferowac :(
 
reklama
jeszcze kaszki Holle się nie sprawdziły próbowałaś innych firm? np Helpa lub inne które mają czyste składy?
 
Do góry