reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść

A Twój maluszek na jakim mleku jest?
Teraz neocate lcp. Ale musimy przejść na neocate junior no ma już ponad rok i na lcp nie ma refundacji i kupuje puszkę mleka 400 g po 90 zł na olx a w aptece po 150 zł jest. Ale juniora też będzie ciężko by zaakceptował bo tam jest dużo maltodekstryny..
 
reklama
@Magdalenka16 Ale wiesz że neocate junior zawiera maltodekstrynę? A już doczytałam, że wiesz :)

edit. A może spróbuj Enfamil - bo nie dość że znacznie tańszy, to maltodekstryny w składzie nie widzę
 
@Magdalenka16 Ale wiesz że neocate junior zawiera maltodekstrynę? A już doczytałam, że wiesz :)

edit. A może spróbuj Enfamil - bo nie dość że znacznie tańszy, to maltodekstryny w składzie nie widzę
Tylko niestety u nas najprawdopodobniej alergia na bmk. W testach nie wyszła wprawdzie póki co. Czekam na wyniki panelu pediatrycznego i lekarz zdecyduje co dalej.
 
Teraz neocate lcp. Ale musimy przejść na neocate junior no ma już ponad rok i na lcp nie ma refundacji i kupuje puszkę mleka 400 g po 90 zł na olx a w aptece po 150 zł jest. Ale juniora też będzie ciężko by zaakceptował bo tam jest dużo maltodekstryny..
Ceny z kosmosu, straszne...
 
U nas nadal problem. Wczoraj nie jadl przez 5 godzin i zjadl 80ml... To by bylo na tyle w temacie rzadszego karmienia i czekania az zglodnieje. Wizyta u kolejnego pediatry nic nowego nie wniosla a nawet wrecz przeciwnie, wyniosla 150zl z mojego portfela. Dostalismy liste badan ktore jeszcze mozna zrobic i tyle. Oczywiście zrobie badania, chociaz juz patrzec nie moge jak mu krew pobierają :( Serio juz nie wiem co robić, od poniedziałku sa cyrki znowu przy kazdym karmieniu i nic nie dziala... Obawiam się ze ja predzej zwariuje niz on zacznie jeść...
 
@tymoniiwa1 A masz możliwość by np. przez cały weekend dziecko karmił tata? Ty na czas karmienia wychodzisz na spacer lub przynajmniej do drugiego pokoju?
 
U nas nadal problem. Wczoraj nie jadl przez 5 godzin i zjadl 80ml... To by bylo na tyle w temacie rzadszego karmienia i czekania az zglodnieje. Wizyta u kolejnego pediatry nic nowego nie wniosla a nawet wrecz przeciwnie, wyniosla 150zl z mojego portfela. Dostalismy liste badan ktore jeszcze mozna zrobic i tyle. Oczywiście zrobie badania, chociaz juz patrzec nie moge jak mu krew pobierają :( Serio juz nie wiem co robić, od poniedziałku sa cyrki znowu przy kazdym karmieniu i nic nie dziala... Obawiam się ze ja predzej zwariuje niz on zacznie jeść...
Jakie badania zlecił lekarz? Mój synek też ma kiepski tydzień... Nie chcę jeść za wiele z butelki i znów strzykawka go trochę dokarmiam.
 
Jakie badania zlecił lekarz? Mój synek też ma kiepski tydzień... Nie chcę jeść za wiele z butelki i znów strzykawka go trochę dokarmiam.
Wysle ci pozniej na priv liste badan. To dwie mamy wesoly tydzień... Rece opadają.
Mojemu sie troche te kupy poprawily po pepti, ale nadal trzy dziennie robi.
A ty masz juz te wyniki na ktore czekalas?
 
reklama
Wysle ci pozniej na priv liste badan. To dwie mamy wesoly tydzień... Rece opadają.
Mojemu sie troche te kupy poprawily po pepti, ale nadal trzy dziennie robi.
A ty masz juz te wyniki na ktore czekalas?
Jeszcze nie ma wyników. Jak kupki się poprawiają to może znak że mleko się przyjmie. Alergen wypłukuje się z organizmu nawet i 6 tyg i może po tym czasie będzie poprawa w jedzeniu.
 
Do góry