reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylemat samotnej matki 4-letniego synka

No wiesz, oni mają większy wzrost. Może to ma znaczenie. Ale dopóki wysokość nie jest taka duża...
Poza tym na jednym forum ostatnio wyczytałam, że należy celować do wody w toalecie, nie na ceramikę, bo w tym drugim przypadku pojedyncze kropelki odpryskują na bok, a w pierwszym nie.

I rzeczywiście, przed chwilą próbowaliśmy z synem celować w wodę (bez sciągania napletka) i wszystko poszło do celu.

ps.:Cztałam też, że ponieważ napletek w okresie dorastania staje się luźniejszy (sex, masturbacja), to potem trudniej jest z nim celować. Na innych forach sporo dorosłych wypowiada się, że go (od dorośnięcia) odsuwają właśnie dla lepszego celowania. Może to i coś dla twojego męża?
 
reklama
no dziewczyny to zescie weszly na temat czy facet ma sikac na stojaco czy na siedzaca:-D
tylko dla niektorych jest jakas tam nie wiem czy porazka,ale sytuacja niecodzienna,od zawsze na stojaco a tu cos takiego jak dziewczyna kaze na siedzaco:-D
I wlasnie mi sie przypomnialo,jak gdzies czytalam dziewczyna pisala,ze jej facet sika na siedzaco i zastanawiala sie czy wszystko z nim w porzadku,byla wprost tym przerazona:szok:no coz moze to kwestia dogadania sie w temacie;-)
 
No, też nie wydawało mi się, że wyjdzie cała dyskusja. Ja chciałam tylko małe upewnienie, dotyczące drobnostki. No ale cóż. Wychodzi na to, że są różne sposoby na różne problemy (mój ostatni post).

Chcę tylko jedno podać: Presja jednej osoby na drugą nie jest dobrym rozwiązaniem. Należy się dogadać jeśli można. Ewentualnie można poszukać na forach (też mój ostatni post).

Chciałam też dodać, że mi akurat lekarka mówiła, że sikanie w pozycji stojącej jest najzdrowsze dla układu moczowego chłopców. Zalety, jakie występują moim zdaniem, wymieniłam.

Ogólnie, problem jest może taki, że "o tym się nie mówi" i mało kto świadomy jest wszystkich spraw związanych takimi intymnymi kwestiami.
 
Spytałam męża - mówi że zawsze ściąga, żeby się nie rozpryskiwało, ale mówi tez że jak był mały to napletek nie schodził mu cały i żeby nie ciągnąc do oporu, bo to może boleć.
 
scytale mam pytanie (bez złośliwości)
wcześniej w miejscach publicznych jak sikał twój syn? np WC w marketach, sadzałaś go na desce?
 
scytale mam pytanie (bez złośliwości)
wcześniej w miejscach publicznych jak sikał twój syn? np WC w marketach, sadzałaś go na desce?

Nie. W domu było owszem sadzanie na desce, ale w publicznych miejscach "wcześniej" sikał do butelki plastikowej (0.5litra) po wodzie mineralnej. Zawsze miałam taką przy sobie.

Ja natomiast w publicznych miejscach stosuję takiego sposobu: Urinelle - higieniczne i jednorazowe lejki dla kobiet. Chociaż nie kupuję tego produktu, a sama sobie go robię ze starych opakowań.
 
reklama
:o nie wpadłabym na coś takiego
z małą dziewczynka to pewnie bym kombinowała bo toalety w miejscach publicznych często sa takie, ze aż strach wejść
 
Do góry