reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylemat z imieniem - podpowiesz?

Gdybyś miała wybrać to..?

  • Kornel

    Głosów: 32 71,1%
  • Jędrzej

    Głosów: 13 28,9%

  • Wszystkich głosujących
    45
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Oddałam głos na Jędrzeja, dlatego, że jestem w stanie od razu wymyślić zdrobnienie.
Ale znając imiona pozostałych Chłopców to jednak zmieniłabym na Kornela. Jędrzej faktycznie za blisko Błażeja.
 
Kornel brzmi ładnie no i "pasuje" do pozostałych według mnie 😊 My w grudniu powitamy córeczkę i tez mamy dwa imiona i ciężko wybrać. Na chłopca mielismy przygotowane jeszcze przed ciąża Oskar-ale wyszła kobietka i mamy problem z decyzja. 😅
Moja kuzynka miała miec dziewczynkę, chcieli Olga:). Potem okazało sie, ze to pomyleczka, bo...młody tak sie ułożył:). No i Olga została Oskarem. Moze weźcie Olgę?😄
 
Na dniach wylezie nasze 3 szczęście, trzecie płci męskiej. I im wiecej tego męskiego, tym gorzej zdecydować sie na imię.. przerobiliśmy juz temat na różne sposoby, juz niby wybrane, ale jedbak gdzieś cały czas tkwi ziarenko niezdecydowania. Chciałabym tak poprostu poczytać co Wam, jako zupełnie obcym kobieta bardziej przypada do gustu - z tych dwóch imion!
A jak mają na imię dwaj pozostali kawalerzy?
 
Do góry