reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dylemat

Dołączył(a)
27 Październik 2014
Postów
1
Witam bardzo serdecznie wszystkie forumowiczki:) potrzebuję pomocy,jakiejś rady...otóż jestem w związku z polakiem który mieszka we francji od wielu lat.ma tam bardzo dobrze platna pracę, nie ma opcji jego przeprowadzki do PL. w ziązku z tym nalega żebym przeprowadziła sie do niego. oboje pragniemy dziecka, zaczynamy starania. ja jednak jestem pełna obaw w zwiazku z tym co bedzie jak zaciążymy...czy to że on zabierze mnie do siebie to nie jest tylko puste gadanie...ufam mu, ale nie mam tej pewności. jak myslicie?nalegać na przeprowadzkę zanim zajdziemy?żadnym problemem nie jest też dla niego ślub. i tu właśnie drugie pytanie. może jest wśród was jakaś mama z francji która powie mi jak wyglądają kwestie prawne w przypadku pary spodziewającej się dziecka ale żyjącej bez ślubu, a małzeństwa?jest jakś różnica w ubezpieczeniu?becikowym? z góry dziękuję za pomoc:) mam nadzieję że jest ktoś kto orientuje sie w temmacie, ale tez ktos kto w ramach solidarności mi doradzi...
 
reklama
Hmm... może na początku odpowiedz sobie na pytanie, czego ty pragniesz i , co jest dla ciebie ważne. Czy jesteś gotowa na wyjazd i ułożenie sobie życia poza Polską? Poza tym, jeśli on na stałe mieszka we Francji to, jak teraz wygląda wasz związek? Zbyt mało informacji, żeby coś sensownie doradzić:)
 
Do góry