reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Dyskryminacja ciężarnej z wózkiem w sklepie Żabka w Pruszkowie

Zuzka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właściciel ma prawo do czegoś takiego, jeśli zagraża to bezpieczeństwo. Jedyna opcja to powołać się na ustawe równości. Sprawa się ciągnie 2 miesiące, grzywna 20zl. Szkoda czasu

reklama

paulenka91

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Chciałam was przestrzec przed sklepami Żabka. Jestem w 20 tc i mam malutką córeczkę, która ma rok i dwa miesiące, dziś wracając ze spaceru chciałam odebrać z Żabki paczkę i jakież było moje zaskoczenie, kiedy zostałam wyproszona z wozkiem. Ekspedientka, która dość często mnie wcześniej obsługiwała, poinformowała mnie, że wózki blokują wyjście ewakuacyjne i dlatego nie będę mogła wejść. Jest to jawny przejaw dyskryminacji, a zasłanianie się przepisami o tyle bzdurne, że znam ten lokal i tam sa dwa wejścia i nic mi nie wiadomo o rozporządzeniu żadnego ministerstwa, które zabraniałoby wchodzenia z wózkami z dziećmi do sklepów. Później, kiedy wróciłam po paczkę, ekspedientka powiedziała, że to dlatego, że tydzień wcześniej mieli kradzież i wózek uniemożliwił im złapanie złodzieja. Zapytałam więc czy nie wpuszczają też osób na wózkach inwalidzkich, to uslyszałam, że nie, że tylko wózki z dziećmi. Kiedy zadzwoniłam do biura obsługi klienta sieci Żabka, usłyszałam bajkę o rozporządzeniu ministra, z którego powodu wózki nie mogą być wprowadzane do sklepów, gdyż blokują wyjście ewakuacyjne. Żabce takiej dyskryminacji nie odpuszczę, a was przestrzegam, że może was spotkać to samo.
Sklep nie spełnia wymagań BHP w takim razie, proszę zgłosić do sanepidu.

Dozamnie88

Rozwiązania
0
Sklep nie spełnia wymagań BHP w takim razie, proszę zgłosić do sanepidu.
Cudownie! Zamknijmy wszystkie żabki.
Dziady jedne, należy im się też za to że są otwarci w niedzielę.

Dziewczyny błagam... Nie podoba Ci się polityka sklepu, to idź do innego...

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Cudownie! Zamknijmy wszystkie żabki.
Dziady jedne, należy im się też za to że są otwarci w niedzielę.

Dziewczyny błagam... Nie podoba Ci się polityka sklepu, to idź do innego...
Tylko, że sklep musi przestrzegać BHP. Inaczej nie ma prawa w ogóle zostać otwarty.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry