reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dział zamknięty- lista

reklama
Słowo selekcja nie jest zabarwione negatywnie, oznacza jedynie konieczność określenia kryteriów i w oparciu o nie podjęcia dezyzji, kogo wpuścić, komu odmówić dostępu. Rozumiem troskę o bezpieczeństwo i prywatność i kilkukrotnie podkreslalam, że popieram taką inicjatywę. Byc może zauwazylyscie, że nie wstawiłam do tej pory żadnego zdjęcia a i mój profil jest minimalnie uzupełniony. Nie zrozumcie mnie źle, wyrażam tylko troskę o dziewczyny rzadziej piszące, dla których wasze doświadczenie i rady mogą byc dużym wsparciem.
Renia, jestem przekonana, że Wasze decyzje nie mają na celu krzywdy czy pominięcia którejś z dziewczyn, stwierdzam tylko, że nie należy się z tym spieszyć. Pisemne formy wypowiedzi niekiedy fałszują ich faktyczne intencje, ja na pewno nie chciałam nikogo urazić. I powtórzę raz jeszcze-bardzo mi się podoba pomysł grupy zamkniętej :)
 
reklama
Do góry