reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dział zamknięty- lista

Dopiero niedawno się odezwałam, więc nie oczekuję, że od razu mnie dodacie, ale w przyszłości też chciałabym dołączyć do wątku :-D
 
reklama
Ja się mało udzielam na forum, chociaż podczytuje Was regularnie. Ja jeszcze pracuję, więc i czasu brak i weny. No i nic specjalnego się też u mnie nie dzieje, więc też nie ma za bardzo co pisać.

Fajnie by było mieć dostęp do zamkniętego, ale nie muszę koniecznie, jeśli otwarty temat też zostanie.
 
no własnie jaka jest zasada przyjęcia do zamkniętego działu??

Tez byłabym chętna ale rozumiem ze 8 postów to troche mało?, poza tym zamknęcie działu ma chronic przed troallami i innymi niepowołanymi osobami....więc chyba nonsensem jest wpuszczać kazdego kto sie zalogował i przedstawił... no chyba ze się mylę?:) to też proszę o dołożenie do wątku
 
Dział zamknięty jest już utworzony. Ustaliłyśmy z dziewczynami że warunkiem by się tam dostać jest udzielanie się na forum. Także prosimy o cierpliwość i zrozumienie- musimy się dobrze poznać a kto się udziela i tak tam w końcu trafi :happy:
 
reklama
Do góry