reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Dział Zamknięty

reklama

Esia

Fanka BB :)
Miasto
Stolyca
Rozwiązania
0
:-( Pojawia mi się okno z napisem:

Esia, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Blanes

Czerwiec 07', Styczeń 10'
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Wrrrrr, to nie wiem już o co chodzi, ja właśnie założyłam tam dwa nowe wątki. Dziewczyny może napiszcie do Admina, bo ja już wymienkam.

Blanes

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Esia, inne dziewczyny mogą wchodzić spróbuj jeszcze raz.

Esia

Miasto
Stolyca
Rozwiązania
0
No niestety, nic się nie zmieniło :baffled: Ja dostępu nie mam.
I mój priv do admina nie ma sensu - bo tak to każdy mógłby się wpychać tak, gdzie go nie chcą...
Blanes plizzz... zrób coś... :-(

Blanes

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dobra skrobnę :), tylko może poczekam do wieczora żeby wiedzieć czy ktoś jeszcze ma z tym problem. Wytrzymasz?

Esia

Miasto
Stolyca
Rozwiązania
0
Postaram się ;-) Choć cierpliwość nie jest typową cechą ciężarówki ;-)
Dzięki :-)

Olla

Melowa mamusia:)
Rozwiązania
0
A ja mam to samo...buuuuuu:-(

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama