reklama

Działka dla dzieci, nad jeziorem

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez toka1, 29 Listopad 2015.

 1. toka1

  toka1 Zaciekawiona BB

  Mieszkam w bloku i mam trójkę dzieci (najmłodsze 3 latka, i bliźniaki w wieku 5lat). Jak to dzieci są bardzo żywe, głośne i cały czas chętne do zabawy. Korzystając z tego, że jeszcze nie chodzą do szkoly, chciałam w przyszłym roku na wiosnę kupić działkę gdzieś nad wodą, postawić drewniany domek i spędzić tam kilka miesięcy. Chciałabym, aby było w miarę blisko od Warszawy. Słyszałam wiele dobrych opinii o Pojezierzu Dobrzyńskim. Ktoś tam był? Znacie tę okolicę?
   
 2. sarina

  sarina Zaciekawiona BB

  Ja znam! Moi dziadkowie tam mieszkają! ☺ W dzieciństwie spędzałam tam każde wakacje! Cicho, spokojnie, po prostu cudnie! A co do działek to jest osoba, która ma do zaoferowania coś ciekawego. Wpisz w przeglądarce moje-miejsce.net. pl , skontaktuj się, może się czegoś dowiesz. Daj znać czy pomogłam!
   
 3. reklama
 4. baśkaruda

  baśkaruda Zaciekawiona BB

  Moim zdaniem to dobry pomysł:) Dzieci będą miały okazję się wyszaleć, a rodzice odpocząć. Sama mam działkę z domkiem i jak tylko lato przychodzi to co roku jedziemy tam odpocząć.
   
 5. kjwitko17

  kjwitko17 Początkująca w BB

  To dobry pomysł, pod warukiem że zadbasz o bezpieczeństwo dziecka. Na działce może być dużo niebezpiecznych elementów, które powinny być zdala od dziecka.
   

Poleć forum