reklama

Działka dla dzieci, nad jeziorem

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez toka1, 29 Listopad 2015.

1. toka1

toka1 Zaciekawiona BB

Mieszkam w bloku i mam trójkę dzieci (najmłodsze 3 latka, i bliźniaki w wieku 5lat). Jak to dzieci są bardzo żywe, głośne i cały czas chętne do zabawy. Korzystając z tego, że jeszcze nie chodzą do szkoly, chciałam w przyszłym roku na wiosnę kupić działkę gdzieś nad wodą, postawić drewniany domek i spędzić tam kilka miesięcy. Chciałabym, aby było w miarę blisko od Warszawy. Słyszałam wiele dobrych opinii o Pojezierzu Dobrzyńskim. Ktoś tam był? Znacie tę okolicę?

2. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Ja znam! Moi dziadkowie tam mieszkają! ☺ W dzieciństwie spędzałam tam każde wakacje! Cicho, spokojnie, po prostu cudnie! A co do działek to jest osoba, która ma do zaoferowania coś ciekawego. Wpisz w przeglądarce moje-miejsce.net. pl , skontaktuj się, może się czegoś dowiesz. Daj znać czy pomogłam!

3. reklama
  4. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

Moim zdaniem to dobry pomysł:) Dzieci będą miały okazję się wyszaleć, a rodzice odpocząć. Sama mam działkę z domkiem i jak tylko lato przychodzi to co roku jedziemy tam odpocząć.

5. kjwitko17

kjwitko17 Początkująca w BB

To dobry pomysł, pod warukiem że zadbasz o bezpieczeństwo dziecka. Na działce może być dużo niebezpiecznych elementów, które powinny być zdala od dziecka.

6. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

My jeździmy z synem do ośrodka Stobno i spędzamy tam dłuższy czas. Wokół są własnie piękne jeziora i lasy sosnowe, więc mozna fajnie odpocząć. Dodatkowo mój syn, chory na porażenie mózgowe bardzo lubi tam przebywać, bo jest świetna atmosfera. Fizjoterapia na niego działa, bo zaczyna się otwierać.

7. annapurna07

annapurna07 Aktywna w BB

Świetny pomysł na taką działkę. Duża frajda dla dzieciaków no i dla was też będzie dobry czas na wypoczynek.

8. sylwiawalerianczyk

sylwiawalerianczyk Fanka BB :)

Własna działka coś wspaniałego na odpoczynek i relaks.

Poleć forum