reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

dominique.p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2005
Postów
1 746
Ponieważ na wątku "wózkowym" zaczyna się pojawiać coraz więcej nawiązań do tematów ciuszkowo-pościelkowo-akcesoriowych, proponuję tutaj opisywać i pokazywać śliczności, które zaczynamy kompletować dla naszych dzieciaczków :laugh:

Zwariowałam na punkcie tego kombinezonu, więc wstawiam go tu jeszcze raz;)
obraz0232pv.jpg

 
reklama
kupiliśmy łóżeczko- od razu złożyliśmy je "na próbę" i z przewijakiem wygląda tak:
11co2.jpg
 
karusia bardzo ładne łóżeczko. możesz zdradzić jakiej firmy i ile kosztowało?

a ja dziś wylicytowałam na allegro takie cóś
97024063
to ogrodniczki w kolorze ciemnozielonym
nie mogłam się opanować jak dominique powklejała zdjęcia ciuszków :p
 
Super spodenki, Leyna!

Czy Wy też już się nie możecie doczekać, jak już będzie można te ciuszki "wypełnić" kochaną zawartością? ;)
 
Super rzeczy dziewczynki!
Chyba tez zrobie jakies fotki tych slodkich malenkich ciuszkow, ktore mam i wkleje :)
Karusia, super to lozeczko. Ale ja zastanawiam sie nad takim twardym kojcem - tzn. z usztywnianym podlozem, z regulacja wysokosci, na kolkach, zebym mogla ewentualnie dziecko dac w kojcu na taras jak bedzie ladna pogoda... albo przewiezc do innego pokoju.
 
Sandra, moja koleżanka ma coś takiego: http://allegro.pl/item96212931_graco_contour_electra_deluxe_3_kolory_wys_0_zl_.html

Bardzo sobie chwali to łóżeczko, bo nie dość, że mobilne, to ma różne "bajery" i materacyk jest twardy, czyli bardzo dobry dla dziecka. jej synuś śpi w tym już 7. miesiąć (teraz już na niższym poziomie). Jedyny minus, to taki, że przewija musiała przenieść na komodę, bo mały już za ciężki jest. Sama bym sobie takie kupiła, ale cena mnie przeraża :mad:
 
Rzeczywiscie Dominique, super ten kojec. Wlasnie o taki mi chodzi, ale cena troszke...hmmm...wysoka...Moze znajde jakis tanszy odpowiednik.
 
reklama
Do góry