reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

No to melduję, że młody ma już trzy kurtki zimowe ;-) w tym jedna z odpinaną podszewką, więc jeśli z niej do wiosny nie wyrośnie, to będzie też wiosną słuzyc :)
 
reklama
no prosze i teraz juz moze szalec i biegac i tarzac sie :D i bedzie cieplutko i mama sie nei musi martwic ze wszystko brudne :D

takie kurtki z podszewkami to super sprawa :D my taka kupilismy na poczatku!!! roku :D dwie w jednej byly mozna bylo nosic podszewke jako letnia kurtke i zimowa :D i mala uwaga! teraz chodzi w zimowej :D a byla na 18 miesiecy! :D no ale skoro pasuje :d
 
Ja to chyba aż w tym przeginam ;> Wczoraj poprałam pierwszą porcję ubranek dla młodej i ... do szpitala ma same rzeczy po starszym bracie :dry: niebieskie, żółte... te kilka nielicznych, różowych ciuszków co jej kupiłam ma dopiero od rozmiaru 62. :dry:
 
Ja to chyba aż w tym przeginam ;> Wczoraj poprałam pierwszą porcję ubranek dla młodej i ... do szpitala ma same rzeczy po starszym bracie :dry: niebieskie, żółte... te kilka nielicznych, różowych ciuszków co jej kupiłam ma dopiero od rozmiaru 62. :dry:
Leika nic się nie martw, ja nie wierzyłam, że dziewczynka będzie i wszystko co kupowałam było w kolorze ecru albo kremowym, dopiero jak się urodziła to było różowe szaleństwo:-D:-D:-D ale już pomału nam przechodzi;-)
 
Leika, zolty, niebieski i bezowy to tez ladne kolorki dla dziewczynki, wiec nic sie nie przejmuj ;-):-) A na roze przyjdzie czas :-):tak: |Wazne, ze ubranka juz przygotowane i czekaja na mala Helenke :tak:

Karoo, swietny ten kombinezon :tak: Tez je ogladalam :-) ale w koncu dostala od T. 2-czesciowy, wiec nie kupowalam kolejnego, bo 2 1-czesciowe juz ma:tak:
 
reklama
Do góry