reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

A my wczoraj trafilismy do Textil Marketu i kupilismy dla Jagody: trzy cieple bluzy polarowe kangurki z Panda (uwielbia Pandy, nie wiem, czemu) (6.99 pln sztuka), jedna bluzke ciensza (9.99 pln), gruba bluze bawelniana (17.99 pln) i cieple spodnie polarkowe za cale 8.99 pln. Ogolnie wszystko poza spodenkami w rozmiarze 116 - spodnie 110, ale numeracja zanizona, bo na pewno sa 116 to i ciut za dlugie. Ani zime w tym przechodzi i mysle, ze jeszcze na wczesna wiosne wystarczy... No i w sumie niecale szesc dych poszlo, a ciuchow sporo... lubie takie promocje :-D :-D
 
reklama
naprawde!!! super zakupki i za takie ceny to mozna kupowac !!!:D suuuper Karoo!!

ja nie wiem gdzie to napisac ale dziewczyny .. PADAm..

:/ mala mi sie dzis juz przebrala 3 razy a jest po 11 :/ nie mam sil.. co chwile inna sukienka :/ zaniedlugo zamkne jej szafe na klodke! wrr
 
Karoo- kurde ale Wam sie trafiło super, ciekawe czemu ja nigdy na takie promocje nie umiem trafić, nawet jak sa wyprzedaże to rzadko coś fajnego upoluje:dry:

Domiska- czepiasz sie, modelka ci rośnie i juz w końcu to księżniczka to czego sie spodziewałas ze w dresie bedzie chodzic cały dzień:-D

a moja dzis w raju był bo układałam w dużej szafie, wiec zakładała wszelkie ciuchy taty:-Dale swoja urodzinowa sukienke tez założyła zeby ładnie wygladac jak pójdzie tate budzić...obudziła tate i sukienke ściagła:-Dwogóle to zaczyna miec obsesje na punkcie K.:dry:tata jest najwazniejszy, jak mama czegos nie pozwoli to idzie na skarge do taty a jaki płacz jak K. wychodzi do pracy...no w szoku jestem:baffled:
 
a dajcie spokoj doprowadza mnie do szalu z tymi ciuchami wyciaga co chwile cos innego ! mowie jej ze nie wolno.. krzycze.. i co? idzie i wyciaga spodniczki i sukienki wyobrazacie sobie jak tak pociagnie p jedna spod spodu jaki balagan robi przy tym??wrrrrr

mowie wam klodke jak nic trzeba kupic! :D
 
Domiska a może sposobem... Ty ją przebieraj co 15 minut aż się zmęczy, może jednak wtedy zrezygnuje z przebieranek ;-)
 
Widze Domiska, ze z Szantusi mala modelka rosnie, bo ak sie lubi przebierac i co chwile paradowac w innych ciuszkach ;-):-D;-) Mala strojnisia! :tak::-)

Ale wierze, ze sie mozesz denerwowac, bo Sara tez czasami ma ochote na przebieranki i tak mi przekopie komode, ze musze pozniej wszystko powyciagac i ukladac od poczatku :baffled:
Ostatnio pol dnia lazila w kiecce letniej zalozonej na domowy dres i nja to ubrala sobie jeszcze kamizelke puchowa :-p wygladala jakby miala warzywa na straganie sprzedawac :-p:-D;-):-p

A ja juz nie mam gdzie chowac Sary rzeczy - moja ciotka znowu przywiozla jej wczoraj kolejna kurtke zimowa, 2 t-shirty i spodnie dresowe welurkowe :-p
 
Alka też się lubi przebierać, a raczej rozbierać, w majtkach biega albo w kąpielówkach:-p nie wiem czemu, ale lubi mieć gołe stopy;-)
 
reklama
Bedyta- u nas tez gołe stopy sa fajne, zmuszenie jej do skarpet czy papci graniczy z cudem ale to akurat na bank odziedziczyła po tatusiu:dry:

co do przebieranek to u nas czasami tylko młodej odbije i zachce sie jej letniej sukienki a raczej jakiejś wyjściowej:-p za to bardzo pilnuje zeby jej ciuchy były wszystkie albo w szafie albo w praniu , nie ma możliwosci rzucenia np. sweterka na krzesło, zaraz bierze i "układa" do szafy:-D

a wogóle to musze przyznac że ma zadziwiajacy porzadek w swoim pokoju:baffled::-D aż czasami mi aż wstyd:blink:
 
Do góry