reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Sandra- czy te buty sa czarne z różowymi dodatkami??jak tak to dziewczynki nasze maja takie same obuwie :tak:
ja juz myśle nad kurtka na zime kolejną, teraz zaczną sie przeceny wiec chyba juz kupimy w tym roku
a najlepsze ze mielismy w ubiegłym roku 3 pary gaci nieprzemakalnych ocieplanych- na długość sa ok. ale w pasie ledwo ja dopinam:baffled: i nie wiem czy kupowac jakieś czy niebo z ta zima w tym roku to jakies kpiny:dry:
 
reklama
a ja dzisiaj w CCC "buty z włosami" Alucie kupiłam, też śniegowce, za każdym razem mi je z półki ściągała jak się tylko pokazały, a jak się okazało że za 30 zeta je można mieć no to się poddałam, a ten uśmiech jak je Ala zobaczyła;-):-)
 
Sandra- czy te buty sa czarne z różowymi dodatkami??jak tak to dziewczynki nasze maja takie same obuwie :tak:
Tak, tak, to takie czarne z rozem, ale wiecej czerni niz rozu :-):tak:wiec nasze dziewczyny w tych samych smigaja ;-) Zadowolone jesescie z nich? Bo ja ci powiem, ze na taka cene sa super :tak::-)

Bedytka, Alutka modniacha, to jak moglabys jej odmowic tych pieknych butow ;-):-)
 
:-D:-D:-D Mikusia ja właśnie na dzisiejsze urodziny Ali zaszalałam, prawie 200 zł wydałam, wszystkie szmaty dostanie dzisiaj w prezencie, zobaczymy jaka będzie zachwycona;-)
 
ja na zakupy dopiero we wtorek wyruszam :) razem z bratowa, specjalnie po to przyjezdza :)... a ja uwielbiam jak ona mi sie pomaga zdecydowac ;)
 
Ja obkupiłam dzieciaki mocno w czerwcu, przed wakacjami, więc teraz jakoś spokojniej w temacie ;-) Ze dwie fajne bluzy syn dostał z C&A ostatnio - też już z myślą o jesieni.

5-10-15 nie lubię... Kiedyś lubiłam, ale teraz strasznie się popsuli... Większość ubranek to bawełna z domieszkami poliestru (żeby obniżyć koszty produkcji) a ceny mają jak w h&m. W dodatku od jakichś 2 lat jakość pozostawia coraz więcej do życzenia. Zaglądam tam nadal ale bardzo rzadko cos kupuję.
 
Leika- ja tez z 5-10-15 zrezygnowałam bo myślę ze od nich ciuchy to tylko na jedno dziecko , bluzeczki po paru praniach wyblakłe kolory i zeszmaciałe są- jedyne co tam kupuje to spodnie ale stanowczo częściej idę do c&a- mojej córce szafa pęka wiec na razie zakupom nawet po promocyjnej cenie mówię stanowcze NIE:tak:
 
a ja ostatnio w 5-10-15 fajne rzeczy znalazłam, piżamkę, spódniczkę dżinsową i wiatrówkę, ale wiecie, że ja mało kupuję ciuchów dla Ali, bo spadkowe/strychowe ma, a spodnie lubię z tesco - cherokee jest dobre jakościowo, sztruksy na kolanach poprzecierała, no ale to akurat nic dziwnego:-)
w H&M i C&A bardzo rzadko coś znajdę dla Ali, za to Wojtek głównie z tych sklepów ciuchy nosi:tak:
 
reklama
Ja ostatnio czystke zrobilam jej w szafkach, bo nie mialam gdzie nowych ciuchow pomiescic :-p
I sporo ja jej ostatni nakupowalam (zawsze w H&M cos fajnego znajde, no i mamy w BB taki rewelacyjny 2 pietrowy ciucholand, gdzie maja tak cudne rzeczy - czesc z metkami - ze sama zaczelam sobie tam kupowac ;-) - jeansy po np. 2-10zl, same firmowki, koszulki od 1zl itd. a naprawde wszystko firmowe i w idealnym stanie) i nazbieralka full ciuchow na urodziny, bo narzeczona mojego kuzyna w TkMax pracuje, wiec gore ciuchow jej przywiezli ;-):-)
A wczoraj jeszcze chrzestni przyjechali i przywiezli jej boski, 2 czesciowy, profesjonalny kombinezon zimowy, wiec to mam juz z glowy ;-)
Musze jej tylko koniecznie 2 pary porzadnych butow kupic, czapke, rekawiczki i przejsciowa kurtke i bedzie moje dziecko do wiosny jak nic ubrane ;-):-p
 
Do góry