reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

łóżeczko jest firmy Klupś- Radek VIII- zapłaciliśmy 227 zł razem z piankowym materacykiem- udało nam się znaleźć sklep, gdzie mają b. niskie ceny, np rożek w żyrafki, nieusztywniany kupiliśmy za 13 zł, przewijak za 45 zł. :)
 
reklama
karusia pisze:
łóżeczko jest firmy Klupś- Radek VIII- zapłaciliśmy 227 zł razem z piankowym materacykiem- udało nam się znaleźć sklep, gdzie mają b. niskie ceny, np rożek w żyrafki, nieusztywniany kupiliśmy za 13 zł, przewijak za 45 zł. :)

o, ja też patrzyłam na łóżeczka z Klupsia i bardzo mi się spodobał Radek VII z szufladą w kolorze teak - jak na tym zdjęciu
http://www.swiatdziecka.net.pl/podstrony/fotos/738.jpg

ale niestety, kolorystycznie do pokoju nie pasi...
zostaje albo sosna albo białe łóżeczko

muszę Ci powiedzieć, że cena, którą zapłaciłaś atrakcyjna
 
Ladne to lozeczko Leyna z tego linku ktory podalas i kolorystyka tez mi sie podoba. Takie, gdybym nie kupila kojca (chociaz na ten moment wolalabym wlasnie kojec) pasowaloby mi do sypialni, b narazie tam wstawimy lozeczko.
 
Jak ja wam zazdroszcze tych ciuszków, łóżeczek :(
A jak ja chcę coś kupić to wszyscy krzyczą , że jeszce mam czas :mad: a ja bym chciała już :(
Ale oznajmiłam że po jutrzejszym usg, które wyjdzie znakomicie bo inna opcja niedopuszczalna, to coś kupie dzidzi choćby kaftanik!
Ale dziś jak marudziłam że dziewczyny już kupują a ja nie mogę to mój chłop stanął jak zdębiały i spytał jakie dziewczyny(nie mamy wśród znajomych żadnej kobitki ciężarnej) no to mu powiedziałam że dziewczyny z forum i chłop siadł przez chwilę milczał poczym stwierdził że zwariowałam że was nie znam itd. i pokłóciliśmy się , później pokazałam mu forum i chyba zaczął mnie rozumieć a raczej moją sytuację, że tak naprawdę to wy najlepiej potraficie mnie zrozumieć bo jjedziemy na tym samym wózku i pogodziliśmy się :) Ach tee chłopy ;)
Trzymajcie kciuki za jutrzejsze usg ;D
 
Mada, to powodzenia na USG - zaraz po zdaj relacje!
Ja mojemu o forum tez nie wspominam, bo pewnie by siadl i czytal dokladnie czy cos przypadkiem pisalam niemilego na Jego temat ;) Czesc rzeczy trzeba przemilczec, haha.
A co do czasu na kupowanie - ja tez tak uwazam, ze jeszcze troszke czasu mamy, zeby skompletowac wyprawke, chociaz te wszystkie cudenka strasznie korca...:)
 
sandra1982 pisze:
A co do czasu na kupowanie - ja tez tak uwazam, ze jeszcze troszke czasu mamy, zeby skompletowac wyprawke, chociaz te wszystkie cudenka strasznie korca...:)

no, ale chociaż kupowanie ciuszków Ci odpadnie :), a to poważny wydatek dla budżetu jednak...
 
W ogole taki maluszek to straszny pochalaniacz kasiorki :) Wozek, lozeczko, fotelik samochodowy, domowy lezaczek, butelki, smoczki, laktator, podgrzewacz itd. Nie mowiac juz o ciuszkach, pampersach, kosmetykach i odzyweczkach :)) Ale i tak nie moge sie juz doczekac!!! Oby jak najszybciej do sierpnia! Pamietam jak znajomi moich rodzicow kilka dobrych lat temu starali sie o dziecko - in vitro kilkakrotnie i nic. W koncu zdecydowali sie na adopcje. I jak dostali "cynk", ze urodzil sie maluszek ktorego matka zrzekla sie w szpitalu i moga go zabrac, to pojechali do makro i za jednym zamachem na rzeczy potrzebne maluszkowi wydali 6 tys. zlotych, a to bylo chyba 5 czy 6 lat temu :)
 
jestem nienormalna :( znów wylicytowałam na allegro ciuszki dla Piotrusia (mam nadzieję, że nie okaże się Zosią)
kopnijcie mnie w tyłek dziewczyny, bo kasy mamy malutko do końca miesiąca a ja zakupy sobie robię

ale nie mogłam się oprzeć
97636687

97639107


w sumie za wszystkie ciuszki (łącznie z tymi pierwszymi ogrodniczkami) i wysyłkę zapłacę niecałe 90 zł
i dużo (jak się nie ma zbyt dużo kasy) i mało (porównując ceny w sklepie)

ale i tak poproszę o kopa w tyłek

a Sz poproszę o blokadę na allegro chyba 8)
 
reklama
Leyna, cudne te ciuszki. I nawet jakby sie Piotrus okazal Zosia to i tak moze wynosci - zawsze inaczej wyglada dziewczynka w ciuszkach dla chlopczyka niz odwrotnie :)
A oto kopniaczek w dupke ;) --->>>>> hehe
 
Do góry