reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
A ja wczoraj, w ramach polepszania sobie humoru, zrobiłam "spis z natury" rzeczy dla dzidziola. I tak: body z długim, krótkim rękawkiem i bez rękawków - 19szt., kaftaniki i koszulki - 17szt., półśpiochy i spodenki - 15szt., śpiochy - 8 szt., pajace - 30szt. :o, bluzy i sweterki - 14szt., rajstopki - 4pary, skarpetki - 13 par, czapeczki - 11szt., 2 kombinezony, 2 sukieneczki i 1 para bucików miękkich. Uff.... Ułożyłam to wszystko w szafie i stwierdziłam, że dzidziowe ciuszki zajmują więcej miejsca niż moje ;)
 
o raju, dominique, kiedy dzidzia to wynosi :)
jak nic będziesz musiała przebierać małą, żeby o każdej porze dnia była w innym ciuszku :p
 
Ja pierdziele Dominique, toz to pol skelpu ;)
A stwierdzenie Twojego P. jest bardzo meskie - moj ex jak mu sie nie chcialo prac koszulek to jechal do sklepu i kupowal nowe :)
 
sandra1982 pisze:
W ogole taki maluszek to straszny pochalaniacz kasiorki :) Wozek, lozeczko, fotelik samochodowy, domowy lezaczek, butelki, smoczki, laktator, podgrzewacz itd.

Jak sie ciesze, ze u mnie trzecie :). Automatycznie wszystko sie zrobilo ekonomiczne ;) A miedzy nami nie wydawalam bo nie uzywalam: smoczkow,podgrzewaczy i butelek. W zasadie to buteli - poidelka dopiero jak dzieciaki mialy ponad pol roku.
 
Tak dlugo Joas karmilas? Ja bede karmic cycem pewnie tylko na macierzynskim, bo potem wracam do pracy, wiec maluszka bedzie trzeba przyzwyczaic do butelki :)wiec butelki i podgrzewacz mi sie przydadza :)
 
dominique.p pisze:
Szczególnie ten komplecik z koszulką w krateczkę - taki Piotrusiowy ;)

dominique trafiłaś w sedno :) ja już oczyma wyobraźni widzę tego mojego Piotrusia - łobuza w tym kompleciku i muszę przyznać, że wygląda ślicznie :p
 
Leyna ja cię kochana kopać nie będę bo zaraz wychodzę do sklepu kupić chociaż kaftanik, bo się okazało że moje maleństwo zdrowiusieńkie i takie grzeczne, spało sobie ale później mamusi i tatusiowi pomachało przez brzuszek (to było 3d już wiem jaka jest różnica między 3d a 4d) i dlatego ze takie kochane to mamusia coś kupi ;).
A to dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiem, wiem miałam być twarda ale cóż nie wytrzymałam i spytałam!!!!!!!!!!!! ale jak już wspominałam w wątku o usg wiemy tylko my i wy a cała reszta świata nie wie ze wiemy :laugh:
I taka szczesliwa jestem ;D ;D ;D ;D ;D ;D
DZIEWCZYNKA
 
reklama
Do góry