reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

też patrzyłam na tę wanienkę :) jakbym kupowała zwykłą to pewnie i tak dokupiłabym foczkę do niej. na razie się zastanawiam. zobaczymy ile kasy będziemy mieć... bo wyszło nam, że musimy dokupić jakąś szafę narożną na korytarz bo inaczej za nic się nie pomieścimy a to dodatkowy wydatek rzędu 600-700 zł :(
 
reklama
My mamy to szczescie, ze mamy duzy dom, wiec oprocz lozeczka i komody z przewijakiem zadnych innych mebelkow kupowac nie musimy (nad komoda sie zastanawiam, moze kupie sam przewijak nakladany na lozeczko).
A ta wanienke to chyba jednak kupie :) Bo kupujac zwykla plus foczke wychodzi cenowo mniej wiecej tak samo.
 
kupiłyśmy z mamą pościel dla maleństwa:
dodolilac5gd.jpg

-zdjecie ze strony producenta
 
:-[ a ja mimo wszystko nie kupuję jeszcze nic.Już bym chciała..ale się boję..Narazie dostałam od siostry znajomych takie coś..naprawdę nie mam nic więcej.

picture91sm.jpg
picture104sf.jpg


picture84jw.jpg


i niestety codziennie wyjmuję,kładę na brzusio i marzę.Narazie siedzę  i oglądam na necie.Mam obawy,niestety mam..bo ja to juz kiedys czekałam na maleństwo... :-[ :-[
 
Frutisku, zawsze to cos :) Slodziutkie te skarpeteczki i czapulka!

Zobaczysz, wszystko bedzie dobrze! Mysl pozytywnie!!

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry