reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ewus, bosko beda wygladaly Twoje Gwiazdki! Juz kiedys nie moglam sie na nie napatrzec, jak mialy takie same bluzki. :tak:
 
reklama
Bedyta a ja myslałam że tylko moja fisiuje na temat ciuchów:-p

kupiłam jej w sierpniu w c&a super szmizjerkę i jeszcze jej nie założyła bo jest bleeeeeee:eek:a jak próbuje ja jej założyć na siłę to histeria nie z tej ziemi a i tak ja zedrze z siebie:wściekła/y:chyba wystawie ją na allegro(szkoda ze juz metke zerwałam:confused2:)

Ami ma bardziej lubiane i mniej lubiane ciuchy i juz chyba nic z tym nie zrobie:sorry:

a do przedszkola biega tylko w getrach- dla mnie to tez najbardziej wygodne więc jest ok.

Ewa- niestety nie wszystkim dane jest mieć dostęp do sklepów stacjonarnych niektórych firm...a szkoda
Ollesia- bo Piotruś to porawdziwy facet a z babami i ciuchami to wiadomo że każda ma jakieś odskoki od normy:laugh2:
 
Ami ma bardziej lubiane i mniej lubiane ciuchy i juz chyba nic z tym nie zrobie:sorry:

hehe, moja jula nie da sie ubrać w spodnie:dry: po części sama ja do tego przyzwyczaiłam, jak na tę jej chuda dupke spodni nie mogłam kupić i nosiła się dzień w dzień w sukience/spódnicy. jeszcze leginsy jak się mogę, ale spodnie...
no zobaczymy, niech jej dupcia zmarźnie:cool2:
 
U nas to nawet wybrzydzanie z majtkami jest, Sara codziennie sama musi wybrac sobie bielizne :-p
Na szczescie jezeli chodzi o ubrania najczesciej mamy podobny gust ;-) wiec pytam jej tylko czy woli jeansy czy sztruksy albo czy bluze czy sweterek, wiec jakos sie dogadujemy ;-):-) i klotni nie ma ;-)

Na zime kupuje Sarze buty Emu - sama mam Emu od 4 lat i nie wyobrazam sobie naszej zimy bez nich :tak::-), no a poza tym szybko sie je wsuwa na nogi, wiec do przedszkoal beda jak znalazl :tak: Cena troche powalajaca, ale na pewno calutka zime i wiosne w nich pochodzi :tak:
 
ewuś po pierwsze bardzo podobają mi się dziewczynki w spódniczkach/sukienkach, a po drugie też mi się bardzo podoba jak rodzeństwo zwłaszcza jednej płci jest ubrane podobnie a nawet tak samo:-D u mnie na to drugie nie ma szans:-p
 
Oj, widze, ze nie jestem odosobniona mama malej modnisi-wybrzydzary:-p Jak pszczola chodzila do przedszkola, to kazdego wieczoru musialo byc ubranie przygotowane i szczegolowo omowione, zeby rano nie bylo histerii;-) majtki, skarpety, rajstopy, "kostiumy" (czyli wg nomenklatury Pszczoly koszulki na ramiaczkach;-)) zmienia po kilka razy dziennie:eek:. dobrze, ze juz sama sie z tym "obrabia", bobym chyba zwariowala, gdybym musiala jej pomagac za kazdym razem. Przez to niestety produkuje niewyobrazalne ilosci prania (bo skubana pamieta, w co byla ubrana, ze to zdjela, wlozyla do kosza z brudami i ze zostalo to wyprane i sie suszylo:-p, wiec nie moge godzine noszonej np. koszulki wlozyc z powrotem do szafy), codziennie "puszczam" pralke...
Ostatnio musialam jej na gwalt podokupowac (dzieku bogu za allegro i lumpki!;-)) nowe ciuchy i buty, bo nie wiadomo kiedy wyrosla i ma juz 101,5cm wzrostu:szok: (miala nawet przez 2 tyg. silne bole wzrostowe nog), wiec juz ciuchy w rozmiarze 104 zaczely sie "kurczyc" i blizej trzeba bylo rozm. 110 sie zainteresowac;-), no i buty w rozmiarze 27, w tym kapcie do domu i przedszkola musialam nabyc. Majtki za to nosi w rozmiarze 110/116, bo ma kragla pupe;-), a poza tym nie lubi, zeby gatki byly obcisle, tylko musza lekko wisiec:tak:

Sandra - ja tez myslalam o butach EMU dla pszczoly i moj brat mi nawet przyslal z Anglii takie "podrobki" next'a (roznia sie wg mnie tylko materialem i cena, bo "obmacywalam" prawdziwe emu w sklepie i "technicznie" byly identyczne), "na probe", co by zobaczyc, czy Pszczole przypasuja moda_next NEXT ROZOWE KOZACZKI KWIATEK 9UK ZIMA09 (787682570) - Aukcje internetowe Allegro i powiem Ci, ze one (czyli buty w tym typie) to sie na nasza polska zime srednio nadaja do biegania dla dzieci:eek: sa fajne, cieple i ladne, ale po kilku wyjsciach na dwor widze, ze Pszczola troche nogi w nich koslawi (nie sa usztywnione na piecie i bardzo szerokie), chodzi szurajac (nie sa za duze), a protektor w tych akurat jest tak kiepski, ze na mokrych lisciach sie "przejezdzala" co chwile:eek:, tak ze na pewno na sniegu i lodzie sie nie sprawdza. Sama mam chrapke na oryginalne emu i moze sobie zrobie prezent pod choinke, ale Pszczole kupie takie pewnie za kilka ladnych lat;-), a te, ktore ma to raczej jako zapasowe bedziemy traktowac albo takie na szybka przebiezke z domu do samochodu i z powrotem;-)
 
Ostatnia edycja:
Dominique, Sara tez tak strzelila i ciuchy kupujemy teraz na 104-110, a nawet kilka 116 mamy :tak:
Buty tez 26/26, za to majtki na 92/98, bo dupki to ona duzej nie ma :-pOby figury po T. nie miala, tylko po mnie, bo co to za kobita bez tylka :-p;-):-D

Co do oryginalnych Emu to ja juz 5 lat w "emulcach" chodze, moja siostra to samo i zima, podczas mrozow jest idealnie :tak: Nie nadaja sie na pluche, bo przemakaja, chyba, ze sie kupi ten nowy model waterproof, ale "troche" wiecej kosztuje ;-) No ale rzeczywiscie troche sie koslawia, bo sama lekko tyly zaginam, a raczej prosto chodze ;-) wiec myslalam, ze kupie Sarze tak, zeby miala do przedszkola szybko rano do ubrania albo na sanki :tak:

Jezeli bedziesz kupowac na allegro to polecamy z czystym sumieniem sprzedawce dee_zee :tak:Juz 3 pary oryginalnych Emu od niej kupilysmy :tak: Wystrzegaj sie za to buty_gwiazd - masakra, Monika 2 miesiace sie z nimi klocila, bo zamowila r. 37, zaplacila ponad 400zl, przyslali po 3 tygodniach ewidentnie r. 38, wycieli metke wewnetrzna, z pudelka zdarli najklejke i mazakiem napisali r. 37, Monika odeslala, to jej wmawiali, ze to bylo 37, a mialysmy porownanie, bo ja mam w domu 37, a ona 38. Ehh, nadzwonila sie, maile codziennie itd., ale w koncu oddali kase, wystawilysmy negatywa, to chamy odplacily nam tym samym :wściekła/y:
 
u nas góra 116 i 122. gacie jeszcze na 110, żeby się za butami nie ciągnęły;-) a jak jest metka z wiekiem, to na 4-5 lat, noga 28, ale to zależy od producenta butków;-)
 
Ja Sarze zamowilam na allegro polarek z Roxy, ale chyba przesadzilam z rozmiarem, bo to na 128 i na dobra sprawe ja bym do niego weszla :-p Nie no, za rok bedzie jak znalazl :-p:-D
 
reklama
Do góry