reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

no ja porządki planuję zrobić w jej szafkach plus wyprawa na strych, jak już pojedzie, mniej więcej wiem co ma za małe no i czego szukać na strychu:tak: resztę się dokupi, kombinezon na zimę na pewno, więc Sandra zazdraszczam;-)
 
reklama
Sandra jak na ksiezniczke przystalo musi sie miec Sarka w co ubierac.

Bedyta Ty na strych, a ja do piwnicy hehe:)
 
Kilka dni temu zdalam sobie sprawe, ze moje dziecie nie ma zadnych butow, bo znowu ze wszystkich wyrosla - juz nie nadazam. Szkita rosnie jej wielka, zastanawiam sie co bedzie dalej... 4 lata i nosi 29-30 - masakra.
Znowu musialam kupic adidaski, eleganckie buciki i jeszcze kalosze... A jeszcze czeka mnie zakup jakiegos jesiennego plaszczyka, bo na zime mam, ale jesien to przy dobrych wiatrach przechodzi w swetrze :p
A i tak najlepsze jest to, ze znowu mialam cos na zapas kupione i poszlo sie kochac, bo wziela i zlosliwie wyrosla ;-)
 
Karoo faktycznie Jagodzianka ma dużą nóżkę, moja ma 27-28 i tez martwiałam się, że dużą ma cos 107-108 cm wzrostu, ale jak moja 10,5 miesięczna chrześnica ma nogę 21-22, to ja się nie wypowiadam:rofl2::-D

Co do bluzek w 5-10-15 to dziewczyny macie rację, ostatnio jakość do bani, taka zwykła targowa:baffled: ja kupiłam kurtkę nieprzemaklaną w wyprzedaży w 5-10-15 z ortalionu no i jestem zadowolona
c&a też bardzo lubię, niestety u mnie nie ma w miescie, ale jakość rewelacyjna. Dotałam kilka bluzek od znajomej po jej córce, Milenka przechodziła i jeszcze siostrze wydałam.

Nam brakuje tylko kozaczków i bialej galowej bluzki.

Bedyta po kim Ty masz tyle ciuchów na strychu??:szok:
 
ja ostatnio przejrzałam młodej szafę i okazało się że mi nie do śmiechu...tzn. generalnie mnóstwo ciuchów zostało po sortowaniu ale nie wiedziałam ze dwa wory muszę wywieźć :baffled:
a co najlepsze...niektóre z metkami ... pewnie nie pasowały do niczego albo jakoś tak :-p
 
Bedytka, ja to normalnie marze o tym Twoim stryszku :-D:tak::-D


Karoo, rzeczywiscie Jagoda moze sie pochwalic stopka calkiem sporych rozmiarow ;-) U nas buty w rozm. 26 (25-27 w zaleznosci od rozmiarowki), ale ja mam 37, moja siostra i mama tez, wiec Sara raczej duzej nogi miec nie bedzie :-p


Mada, i u nas nowe ciuchy ida do paki :sorry2: Po prostu za duzo ich i nie maja kiedy ich wynosic :-p


A czy wasze dziewczyny tez tak wydziwiaja przy ubieraniu sie??? Bo u nas to masakra jakas - tego nie ubierze, w tym wyglada zle, w tym grubo, z tego beda sie dzieci smiac itd :-p:-D no i spodnie calkowicie w odstawke poszly, dzien bezspodnicy/ sukienki/ rajstop to dzien stracony :-p

Wyobrazcie sobie, ze udalo mi sie wylicytowac ostatnio zimowe Ecco (cudownie, ze jest cos takiego jak snajper:-p) w idealnym stanie za 26zł plus przesylka :tak::-):tak: sa rewelacyjne, praktycznie zero oznak uzytkowania :tak: Co prawda sa chlopiece, bo czern z khaki, ale co tam, wazne ze cieple, nieprzemakalne i za taka cene :tak::-):tak:
 
reklama
Bedyta normalnie ja też zazdroszczę tego Twojego strychu:-D Fajnie, że u Was ciuchy krążą, ja w sumie nic nie dostaje od kogoś-bardzo, bardzo rzadko i to pojedyńcze rzeczy i to nie są ciuchy na jakies wielkie wyjśćie

Sandra ale trafiłaś super, ja też czasem mam szczęście do allegro i uda sie mi kupic fajny ciuch za grosze:rofl2:
 
Do góry