reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

Hejka!Byłam wczoraj z siostrą na zakupach dla małej no i już pierwsze pranko mam za sobą! Rozwiesiłam pranko wieczorkiem, a mój młodszy synuś jak rano zobaczył to stwierdził że to takie słodkie,ale gdzie są sukienki!!!!Te cukierkowe łaszki są naprawde śliczne Normalnie ceny w sklepach to istny szok,a jeszcze bawełna ma iść w góre,ale w tesco trafiłam wczoraj na promocje husteczek hugies 4op 12zł.Moja dzidzia chyba ułożyła się nogami w strone pleców bo czuje słabe kopniaczki w plecy,a w dole brzucha czuje jak jeździ rączką i co jakiś czas dostaje boksa,tak inaczej niż z chłopakami!Pozdrowionka i trzymajcie się cieplutko bo ju nam się zima robi!
 
reklama
Nasza mała szaleje za dnia ale najbrdziej odczuwam wieczorem kiedy juz probuje usnąć:):)
mala rozrabiaka:):):)
troche hemoglobina mi polecia byla na 11.5 a teraz jest na 10,1, wiec od jutra bede jadla wiecej buraczkow i kupie jakies witaminy z duza iloscia zelaza;):).

a tak to dzien za dniem szybko leci, jutro maja mi przyslac legginsy ciazowe ocieplane;):):):):)
buziaki dla was
 
Hejka! Normalnie już sie dzidzi nie moge doczekać,zaczyna mi się dłużyc! W sobote i niedziele to miałam takiego pietra że chciałam do szpitala jechać bo maleńka nic,a nic się nie ruszala,ale w niedziele wieczorkiem wziełam długą kompiel w mocno cieplutkiej wodzie(wiem że nie wolno) no i brzuch skakał na wszystkie strony i naszczęście tak już zostało! Normalnie wszystko zaczyna mnie przerażać jak ja sobie dam rady!? Niby wszyscy służą pomocą,ale jak juz przyjdzie co do czego to trza liczyc tylko na siebie,a dzieci same do szkoły nie pójdą! Tak myśle że mała moglaby się urodzić jak będa u nas ferie,a mamy od początku lutego,a później mąż weźmie troche urlopu i może damy jakoś rady!Dobra koniec mojego marudzenia!Spodnie mi przyszły troche cieńki materiał,ale jestem zadowolona bo sie w nie mieszcze!Mam nadzieje że już mi do rozwiązania starczą.Widziałam się dzisiaj z koleżanką co ma rodzić miesiąc wczesniej i po niej prawie nie widać,a ja mam już piłkę do kosza przed sobą,jeszcze troche i będzie ta największa lekarska!A co tam u Was jak zdróweczko i kopniaczki? My we czwartek badania,a we wtorek wizyta u doktorka! pozdrowionka!
 
hej
Ja tez tak mialam pare dni temu tylko ze przed pol dnia nie ruszala sie:):) juz mialam dzwonic do lekarza az nasgle zaczeła sie mała ruszać:):):) chyba miala zly dzien i nie chciala zaczepiac:):) ale juz wiecej tak nie robila. Teraz intensywnie sie rusza. Legginsy z allegro sa super cieplutkie i mam jeszcze troche luzu wiec tym razem pisal prawde sprzedjacy co do rozmiaru:):):).
w poniedzialek jade na usg i mam nadzieje ze niunia nie zakryje znow raczka pipki:):):)
ja mialam ostatniolenia na siedzenie przed kompem:) wiec tylko na nk na chwilke zagladalam. dlatego dopieo teraz ci odpisuje;):):)
buziaczki dla was:):):):)



 
hej
bylam wczoraj na usg i wiesz co wyszlo ze to nie "maja" tak rozrabia tylko chłopczyk:):):) mam przed soaba foty z usg i widac jajka i pisiorka:):):):):).Także wasza mała bedzie nasza synowa hehehehehehehehe. oczywiscie lekarz porownal zdjecia z poprzedniego usg i nic wtedy na 100% nie obiecywa. tym razem wyraznie widac ze jajka sa juz na swoim miejscu:):):):):). wtedy nie bylo widac.

zgaga cos mnie znow pali pewnie wloski rosna:):):):)
jak sie czujesz?
aha mam anemie i musze lukac zelazo a poatym to ok:):):)
buzaczki dla was.



 
Hejka! No i właśnie ja się tego obawiam że jeszcze się cuś może ukazać! Ja byłam dzisiaj u doktorka ale nie robiliśmy USG bo to by była przesada co wizye robić!będziemy robić przed samymi świętami 20stego grudnia! Mam nadzieje że sisior nie wyskoczy!Mnie też hemoglibina spada i też mam łykać żelazo i też męczy mnie zgaga szczególnie jak zjem coś słodkiego! Ale to niestety uroki ciąży i już niedługo nam ustąpią wraz z narodzinami naszych bobasków!
kurcze normalnie mnie tak pocieszyłaś tym Twoim USG że ja myśle co to będzie jak u mnie też tak będzie,a ja mam już prawie wszystko w różu moja siostra tylko dokupuje łaszki dla dziewczynki!
Pozdrowionka i głowa do góry trzecia będzie córcia!:laugh2:
 
hej:):):)
Nadal nie mam pomyslu na imie:):):):):):) niby tak duzo tego ale jakos ciezko wybrac:):):) pewnie dlatego ze miala byc "maja"
wpatruje sie w jajka z usg i już nie moge sie doczekac kiedy go zobacze:):):):)
cos dzis senna jestem rano zawiozlam Patryczka do szkoly, zjadklam sniadanko ,wzielam zelazo i połozylam sie spac:):) przed chwilka wstalam i nadal bym jeszcze po spala;):):):):):):)
Maluszek kopie:):):)
Ja 12 grudnia jade do lekarza ale chyba nie bedzie robił usg bo ostatnio zrobil:):):):)
buziaki dla was



 
Witajcie Kochani! Jak tam u Was oczekiwanie na Mikołaja?U nas chłopaki jeszcze wierzą i bardzo czekają,chociaż ja ich strasze że tylko będa obierki i popiół bo są niegrzeczni!Już nie moge sę doczekać 20 grudnia i przed świątecznego spotkania z maluszkiem,bo ja jakoś tak po tym Twoim USG to mam bardzo mieszane uczucia,ale jak pokaże cuś więcej to będzie w różowych śpiochach! Leże i słucham sobie Rmf-fm i chce mi się już Świąt takie grają już świąteczne kawałki! Wreszcie święta u siebie i mo0ge sobie wszystko po swojemu zrobić żeby było pięknie i nastrojowo myyyy! Tylko mógłby już spaść śnieg bo tak buro na dworze,a dzisiaj to leje niemiłosiernie! Moje chłopaki zarazili mnie grypką żołądkową w piątek to opadłam całkiem z sił i moje maleństwo też ,myślałam już że wylądujemy w szpitalu bo nawet waga 2kg na minusie strasznie się bałam,ale przeszło i maleństwo szaleje! Smieje się że przekupne bo jak tatuś chce się boprzytulać do dzidziusia i Go poczuć to przychodzi z czekoladowym cukieraskiem mamusia zjada no i wtedy harce że hoho. Trzymajcie się cieplutko!Pozdrowionka~!
 
Hej Dorotko
Mikołaj przyniósł nie tylko prezenty dla Patryczka, przyniośł też snieg i lód. Patryk sie cieszy:):) ja nie bardzo bo nie lubie odśnieżac auta:):):):):):) To nic, tylko troszkę śniegu jest nie za dużo;):):) Patryk radośnie poszedł do szkoły i pytał kiedy na sanki pojdziemy:):):):):) a tego nie wiadomo:):):):):)
Malutki w brzuszku, baraszkuje:):):):)
12 jade do ginekologa:):) a tymczasem czuje sie swietnie, nadal z rana lubie pospac:):):) i korzytsam ile sie da bo potem już tak pewnie nie bedzie heheheheheh, mamy już imie dla synka bedzie albo Piotruś ( Piotr) albo Artur:):):):)
buziaczki dla was




 
reklama
Hejka! Jej,ale tu cisza! Jak patre na Twój suwaczek to tak myśle że mało Ci już zostało do końca! Ja za tydzień do doktorka i na USG no i jestem ciekawa czy potwierdzi dziewczynke,czy się zmieni jak u Ciebie!Jak u Ciebie ż łykaniem żelaza ja niestety nie moge bo mam po nim wszelkiego rodzaju dolegliwości od strony przewodu pokarmowego. U nas w domku mały szpital chłopaki chorzy no i oczywiście musieli zarazić mamusie no i kaszle jak wściekła,a maleństwo nieźle bryka jak mnie kaszel złapie! My dla chłopca mieliśmy imie Adam,a mój m ma na imie Artur!Kurcze spadam lulu bo jutro wybieramy się siostrą na zakupy prezentowe,bo choinka już dzisiaj została ubrana,tylko śniegu brak:no:
 
Do góry