reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

reklama
Czesc,

Pozwolicie,ze sie dolacze? Pierwszy raz na forum, pierwszy raz w ciazy :) Termin "wyliczony" przez lekarza 02.02, ale jeszcze przed USG, wiec sie okaze w praniu.

Jestem baaardzo szczesliwa, ale "atrakcje" sprawiaja, ze juz sie odgrazam, ze to ostatni maluch!
 
Przykro mi Dodo że musis iść do szpitala ale mam nadziej ze szybko do nas wrócisz.
witaj catagena;):)
szukalam wózka na allegro i niewiem juz sama czy nowy czy uzywany kupic ale podoba mi sie jeden baby boom cvr oto i on
NOWY WOZEK CRV 3w1 GONDOLA+SPACEROWKA+FOTELIK!!! troszke kosztuje ale mysle ze chyba niedlugo go kupimy, a moze macie juz takie cos i macie dobra rade czy warto go kupic?

 
Dziewczynki życzę Wam udanych i spokojnych 9 miesięcy, aż się zdziwiłam że to już prawie luty :szok:
Selena zajrzyj do wątków innych miesięcy (np. sierpień :-)) tam są czasami osobne wątki odnośnie wózków, wiele wskazówek i porad jeżeli chodzi o wybór pojazdu dla naszych maluszków.
Ja jedynie radzę póki co wstrzymać się z kupowaniem wózka. Sama chciałam jak najszybciej kupić wózek ale uświadomiono mnie że im szybciej kupie, tym krótsza będę miała później gwarancję, bo w końcu liczy się data zakupu a nie data użytkowania. Dlatego też mimo że za nie całe 2 miesiące rodzę to dopiero w przyszłym miesiącu będziemy kupować wózek :) i polecam ze skrętnymi przednimi kołami, o wiele lepiej się prowadzi.
 
Witajcie kobitki! Jestem co prawda jeszcze w szpitalu,ale z maluszkiem wszystko ok,ale przez to że lekarze dbają tylko o Swoich pacjentów to nie zrobili mi bety no i jak po wekendzie wrócił mój lekarz to dopiero zlecił no i w środe powtórka i do domku! już się nie moge doczekać tęskno mi za dzieciorkami,ale tatuś będzie się musiał wykazać i iść na zakończenie przedszkola niech wie jak to jest! buziaczki!
 
nareszcie w domku! beta i pęcherzyk rośnie super na następnej wizycie napewno już będzie widać serduszko! następna wizyta 05.07! dzisiaj kuzynka powiedziała mi że ona już w pierwszym miesiącu starą metodą sprawdzała płeć dzieci,a ma ich dwoje! tzn obrączke zawiesiła na nitce i jeśli nad dołem brzucha tj nad dzidzią sie kręci to chłopiec,a jeśli waha to kobitka! u mnie sie waha i mam takie dziwne przeczucie że będzie dziewczynka! A co do umowy to przedłużą mi z automatu do dnia rozwiązana,a dalej to nie wiem czy UP czy ZUS mnie przejmie na wychowawczym? Pozdrowionka
 
Dorotko
Nie wiem jak to sie póżniej robi czy urzad prcy czy zus.
ale po porodzie nalezy ci sie macierzynski napewno.
Jesli market nie pojdzie na ugode abys poszla na platny wychowawczy to pozostanie ci tylko rejestracja w urzedzie pracy. Wówczas nie bedziesz miala wychowawczwego. Ale daje ci to możliwość korzystania do celowych zasiłków z mopsu, wiem ze patrza na dochody itp. Ale tylko twoj maz pracowac bedzie i bedzie 3 dzieci i ty z marnym zasilkiem wiec nie przekroczycie kryterium.
mimo wszystko trzymam kciuki by sie ulozylo i byscie nie musieli isc do urzedu pracy.:):)
dobrze bedzie jak twoj maz kupi ubezpiecznie w pracy przez pol roku musi byc oplacane bys po porodzie dala mazeowi akt urodzienia malenstwa i wtedy jest wyplala np 800zl. moj juz to zaltwil wiec par groszy wpadnie bedzie na pieluchy :):):)
Ja sam tez sie pytalam o moje prywatne ubezpiecznie i okazuje sie ze kobiety maja gorej bo musza miec rok!!!!!!!!kadencji ubezpieczeni by potem dostac jakas sume. wiec ja sie nie zalapie. bo to juz 10 tydzien:)
 
reklama
cześć dziewczynki! kurcze dopada mnie ostatnio straszny ból głowy ale na szczęście tylko z rana,ale strasznie umęczy człowieka! minęły za to mdłości spowodowane były witaminami jak nie biore jest ok,ale jak wezme to jest mi niedobrze.Wogóle dopadła mnie ostatnio chandra chętnie poszłabym do pracy mam dość siedzenia w domu,A GDZIE TAM LUTY!POZDROWIONKA
 
Do góry