reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej
przeprowadzka w pelni zasluzona bedziecie mniec wiecej miejsca i napewno wszystkim wujdzie na zdrowie.
moje kuzyna jak przyleci toprzywiezie mi opski 2 sztuki dla mnie i dla Patryczka. opski w szkocji przepisuj wszystkim kobieta w ciazy i tym ktore maja lokomocyjna chorobe... mnie na szczecie nic takiego nie meczy. ale malycos ostatnio zle sie czul wiec dalam znac kuzynce. a mi tez moze ta opsaka pomoze, ona ma wbudowane cos tak elektrycznego ktore to cos wplywa na znoszenie aury itp.
unas niewiem czy cos takiego mozna kupic bo nie szukalam. ale skoro tam z granica jest takia opaka przepisywana na recepte i nie dostepna w ogolnej sprzedazy to chya u nas nie bylo by to takze dostepne....
ide zjesc obiadek i lezec bo cos mi sie ciagle spac chce;):) pozdrawiam cie goraco.
 
reklama
Dorotko wszystko ok? coś zamilkłaś?
patrze w lustro i widze ze troche brzusio sie zaokrąglił,ale i tak jetem przy kosci i zawsze bylam przy kosci wiec pewnie niektorzy mysla ze to wyzszy miesiac:):) hehehheehe.
synek pojechal do dziadkow i siedze teraz prawie sama:):) juz wszystko wysprzatalam, ;):) i troche mi nudno.
ale to nic zaraz bede miala zajecia inne:):) robienie wekow na zime wiesz ogorki itp
aha no i koleznka kazala mi zerwac porzeczki i wisnie to nastawimy winko:):):).
co u ciebie?
pozdrawiam



 
Witaj Martusiu!Zamilkłam bo byłam u rodziców,a nie brałam laptopa! Byłam wczoraj u lekarza wszystkie badania ok,a nawet stwierdził że morfologia aż za dobra,maleństwo macha rękami i nogami no i ma 5,7cm. Ja też troche przy kości zostało mi po młodszym synusiu i jak ktoś nie wie to nawet się nie domyśla a ja wieczorami juz spodni nie dopinam bo męczą mnie okropne wzdęcia i to po wszystkim! Ja chłopaków mam w domku,a przez moją prace tylko na drugie zmiany odzwyczaiłam się od nich no i teraz masakra nadają non stop chyba trzeba kupić stopery bo po całym dniu głowa pęka.Nie było nas w domu 3 dni i na działce ogórków od zatrzęsienia no i teraz siedze i robie bo zimą jak znalazł!Ja bym chętnie poszła do pracy bo w domu nudy,ale nie da rady mój gin powiedział że mam sobie prace wybić z głowy,musze jutro zawieź zwolnionko to zajrze do moich ludzi bo mi tęskno!Pozdrowionka
 
co do wisienek to moja mama robi super babską wiśniówke!1kg wydrylowanych wiśni gotować 10 min z 200 liści z wiśni dosypać 1kg cukru i gotować jeszcze 5 min. wlać 0,5 l spirytu i nalewka gotowa! naprawde polecam nawet w naszym stanie!
 
hej
ciesze sie malenstwo zdrowo rosnie;):) ja 2 siepnia na 10 jade do ginekologa;):)
zastanawiam sie skad wziasc wisnie eraz :):):) na te wisnioweczke;):):)
ale mi smaka narobilas
ja bylam na jezynach z tesciowa i nazbieralismy 4 wiadra i wino juz nastailam a jezyn bedzie jesszcze masa to narobie sokow a moze i tez nalewke ciekawe czy bylaby dobra:):)
u nas leje juz 3 dzien i slonca nie widac wiec siedzimy w domu maly troche sie nudzi nie ma sie z kim pobawic:( ale wymyslamy rozne zabawy a to chinczyk a to puzle ale najbardziej sie cieszy jak pogra na komputerze;):)




 
Witaj! Wreszcie powróciło lato,aż chce się żyć ,no i w lesie wreszcie pojawiły sie grzybki które uwielbiam zbierać.Dzisiaj bylismy nazbieraliśmy i juz się suszą.Coś szybko u was te jeżyny,u nas byłam zobaczyć i jeszcze nie ma!Jak tam u Ciebie samopoczucie no i jak po wizycie? Mnie juz wszelkie dolegliwości ciążowe zanikły,tylko te wieczorne wzdęcia nic nie pomaga! Pomalutku zaczynam się zbierać do szykowania starszemu synusiowi urodzinek,bo się w sobote rodzinka zjedzie.Mam straszną chęć na ciasto 3-bit,roboty dużo ale wszyscy go uwielbiają,a ja niestety jak już coś zrobie to mi się odechciewa! Pozdrowionka
 
witaj sloneczko
ulalne lato w koncu jest jzyn mamy duzo i grzybow chyba tez chociaz ja nie znam sie na grzybach ale lubie je jesc:):):) tzn ak maz czy rodzice nazbieraja:):)
buziaczki dla was:):):):)
 
Cześć dziewczynki :)

Grzybki, jeny pycha... aż Ci zazdroszcze, ja się tak wybieram od tygdnia do lasu. Jakoś czasu mi brakuje no i nie mam z kim pójść, a sama ..hm.. napewno bym się zgubiła heh ;-)
 
Witaj elastynko w naszym malutkim gronie!Ja wychowana w lesie więc uwielbiam chodzić i zbierać grzybki! A Ty tez się spodziewasz dzidziusia? Pozdrowionka!
 
reklama
hej laski
jak tam wasze samopoczucie?
mnie cos dzis glowa boli;:)( ale mam nospe i chyba zaraz ja lykne:)
30 sieprnia na usg i znow zobacze mala fasolke:):):) pozdrawiam was goraco




 
Do góry