reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej laski

od jutra przez jakies 13 dni nie bedzie mie tu bo jedziemy nad morze do Pogorelicy, jesli bedzie pogoda to bedziemy tam troche a jesli nie to wrocimy szybciej:):):)
jak tam wasze samopoczucie?
czujecie moze jakies bombelki w brzuszku?
bo ja jak jak leze to czuje czasem jakies smyranie jakby:):):):)albo bombelki:):):)



 
reklama
samopoczucie oki,chodź mamy straszny upał roztopić się można no i już wszystkie objawy ciążowe mineły,ale naszczęście maluszek już delikatnie daje znac o sobie!jeszcze tydzień i szkoła się zaczyna i aż się boje bo mamy do szkoły 2km,a ja nie mam prawka więc chody sobie wyrobie.Widze że Wy też do pierwszej klasy ciekawe jak to będzie ja już mam stresa!Pozdrowionka!
 
hej laseczki
wczasy sie udaly mielismy prawie codziennie duzo slonca i piekna pogode. dzis synek pierwszy raz w szkole ;):):)nie chcialo mu sie wstac ale jak sie obudzil to szybko do szkoly poszlismy narazie zachwycony nowa pani i szkola:):):):)
a maluszek ktory jest w brzuszku ma juz 25 cm dlugosci i sie bardzo rusza:):):):) ale nie chce pokazac czy jest dziewczynka czy chlopcem.
a jak tam u was laski widac cos juz?/

pozdrawiam was serdecznie




 
My już wreszcie po przeprowadzce jeszcze mi tylko lodówki brakuje,ale dobrze że jest u mamy na dole! Dzieciaki w szkole uf troche spokoju,a mamusia wyrabia kondycje trzy razy dziennie po 2km w jedną strone zaginam na rowerkudo szkoły! Jutro mam wizyte może poznam już płeć bardzo bym chciała,robiłam troche badań mam nadzieje że oki! Jak się coś dowiem to jutro dam znać! Pozdrowionka!
 
Hejka! No i nici nic się nie dowiedziałam,bo nie robił mi USG będzie mi robił na następnej wizycie 26 września,a już myslałam że sie dowiem kto tam mieszka i rozrabia!Normalnie na nic nie mam czasu ostatnio masakra!Padam lulu ok 21,daje mi rady to jeżdżenie z chłopakami do szkoły! Tak pozatym to wszystko ok,czuje się dobrze byle tak dalej, bo jak zaniemoge to kto mi dzieci tyle razy dziennie będzie woził?Normalnie co ciąża to inna ta odziwo bez zachcianek,ale pryszczata! A co tam u Was jak zdrówko i samopoczucie?
 
hej
samopoczucie swietne:) maleństwo rozkosznie daje o sobie znac a synek pyta czy to siostra czy brat suiedzi w brzuszku. nadal nie wiemy. nie mam pomyslu na chlopczyka na jego imie;):):) myslimy nad tym:):):)
Narazie mamy dla dziewczynki Maja lub Natalia
Synek dzielnie i z radościa chodzi do szkoly, to jego pierwsza klasa;):):):)
mam już wózek=Bebecar tracker, jest uzywany przez dziewczynke z naszych okolic i posluzy jeszcze nie jednemu:):):) teraz czaeka na nasza dzidzie;):):)
pozdrawiam was serdecznie.



 
Witaj! My też tak na 99% będziemy mieć wózek używany znajomej synuś nim jeździ,bo szkoda kasy na nowy! Jeszcze od początku ciąży nic nie przytyłam,a łapie się na tym że mi brzuch zaczyna przeszkadzać!Polepszyłam sobie przeprowadzką, fakt więcej miejsca i święty spokuj,ale na nic nie mam czasu. Już nie moge się doczekać wizyty,a to dopiero 27 września i może wreszcie zobaczymy kto tam siedzi i rozrabia! Pozdrowionka1
 
reklama
witaj
my mamy wizyte 21wrzesnia ale ostatnio mialam usg i teraz chyba bedzie ktg:):) ale zoabczymy:):) narazie malenstwo rozrabia:):) ii synek juz gada do brzuszka:):):) heheh bo czytal ze mna ze juz slyszy maluszek. :):):)
dobrze sie czujemy:):) brzuszek troche juz widac;):):)






pozdrawiamy was serdecznie
 
Do góry