reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

Hejka! No i jak po wizycie?Ja juz sie nie moge doczekać wtorku bo może się dowiem kto tam mieszka! Tak to u nas wszystko ok tylko męczy mnie straszna zgaga nic nie moge jeść,a juz napewno nic z nabiału! Podobno jak zgaga to dziecku włosy rosną.Pozdrowionka!
 
reklama
hej
bylam 21 u lekarza zrobil mi ktg serduszko bardzo dobrze pracuje malenstwo zdrowo ropsnie, nastepna wizyte mam na 19 pażdziernika moze wtedy bedzie wiadomo kto tam rozrabia tak slodko. brzuszek widac juz calkiem calkiem;)_:):) chodziaz i tak jestem przy kosci:):) no ale top nic wazne ze wszystko jest ok z maluszkiem;):):)
tak bardzo bym juz chciala znac już pleć:):)
czuje sie swietnie, narazie przytylam tylko 1 kg:)

a jak tam u ciebie?



 
ja już po wizycie wszystko oki z maluszkiem zdrowo rośnie i nieziemsko rozrabia no i chyba będzie dziewczyneczka.powiedział że tak obstawia,ale ze względu na kiepski sprzęt nic na 100%.Musze powiedzieć że ja też czuje że to będzie dziewczynka.Mnie też już brzuch przeszkadza ja też przy kości jestem,a przytyłam już prawie 2kg!Pozdrowionka
 
hej
to super ze bedzie coreczka u was, ja mam nadzieje dowiem sie kto tak daje czadu 19 pazdziernika.
narazie to mam hustwake nastrojow, denerwuje sie szybko...wybucham placzem...za chwile to mija........
...... mam nadzieje ze zaraz mi to minie.niechce być taka nadąsana ;):):):):)
ide na spacerek.
buziaki dla was.




 
Witaj Martusiu! Cisza nastała bo mam coraz większego lenia i nawet pisać mi się nie chce! Czujemy się dobrze tylko dopiero teraz zaczyna mi przeszkadzać coraz więcej zapachów! Wczoraj robiłam badania na obciążenie glukozą no i po dwóch łykach jak powąchałam to zwymiotowałam i do końca dnia nawet herbata z cukrem mi śmierdziała! Dzidzia rozrabia coraz mocniej, we wtorek ide na wizyte to mam nadzieje że chociaż na chwilke zajrzymy i potwierdzimy kto tam jest. treba by zacząć pomalutku kompletować wyprawke no ale w sklepach to albo niebieski,albo róż,a z uniwersalnych to tylko biały i ten kolor jakoś do mnie nie przemawia.Musze Ci powiedzieć że chodź rodziłam już dwa razy to zaczynam się bać jak to będzie brrrr! Trzymajcie się cieplutko! Pozdrowionka!
 
Ostatnia edycja:
czesc Dorotko
ja za tydzien jade na usg i juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze pwoe czy coreczka czy junior :):)
wiesz mi tez po glukozie nie dobrze sie zrobilo malo nie obrzygalam auta ale jakos wytrzymalam nie znam sie na wynikach ale chyab wszystko ok. z reszta za tydzien powie to doktorek:):):)
dostalam kilka rzeczy i kupilam juz kilka na pierwsze dni:) dla siebie tez hihihi stanik i podklady po porodowe troche lepsze od zwylkych podpasek. a la dzidzi to 5 bialych i 5 kolorowych ttrowych pieluch i 3 paczki pamapresow belle happy czy jakos kta z tym wypuskiem na pękowinke ktora odpadnie po kilku dniach, smoczki , dwie butelki( na pozniej), puder i cos tam jeszcze. Kupilam przez internet bo w patrzylam w tesco to bym o 70 zl wiecej wydala kupujac to samo. wiesz myslaam aby kupic wyprawke(ubranko) ale dostalam 3 komplety po dzidziusiu z dalszej rodzinki i przymyslam sprawe ze nie bede kupowac bo wystarcza te wszystkie ciuszki a i tak nowe trzeba prac więc co za roznica jak z dobrej reki dostalam wogole nie zniszczone. smiejemy sie ze musze kogos zarazic to potem zostanie w rodzinie:):):)
Ja nie moge sobie wyobrazic naturalnego porodu, jestem wrazliwa na bol , i tchurz straszny:):):), mialam cesarke potem tez bolalo ale nie tak bardzo jak przed cesarka kiedy zaczelam czuc skurcze.
wiec mam stracha tak jak ty;0:):) w dodatku niewiadomo gdzie teraz najlepsze i najbezpieczniejsze warunki sa do urodzenia po ludzku w naszym regionie.
niewiem w czym ja bede chodzila...........i zasntanawiam sie czy kupic legginsy przez internet czy moze jechac gdzies na zakupki. bo u nas w gorach sniegu zawsze jest duzo:):).
Mam chcec na wszystko, nic mnie nie odrzuca od jedzonka;):):), mięso znów przeprosiłam hehehehhe.
Są dni ze tez niechce mi sie nawet pisac ani nic przegladac , wtedy lubie polezec i pospac:):). Ale dzis mam wene do pisania jak nigdy:):):) za pol godzinki pojde do szkoly po Patryczka, 20.10 stanie sie prawdziwym uczniem :):) bedzie pasowanie na ucznia:):):):):)
no i prawdziwa nauka:):):):):)
pozdrawiam was serdecznie




 
My pasowanie mamy dopiero 10.11 troche późno no ale tak tu u nas w szkole jest! Ja niestety z jedzeniem na bakier tylko owoce mi dobrze wchodzą no i rybka wędzona jak mi tylko w sklepie zapachnie to musze ją zjeść! A co do ubrań to ja zaopatrzyłam się w spodnie dresowe (najwygodniejsze),no i kurtke na jakiś czas też mam,a jak już będe bardzo gruba to nie wiem w czym będe chodzić!Musze tylko buty zimowe kupić tylko takie żeby sie lekko wkładały bo ze schylaniem będzie kiepsko. Niestety ja nikogo w rodzince,ani wśród znajomych nie mam kto ma malutkie dziecko ja jestem na przyszły rok pierwsza,a później to co miesiąc do maja moje znajome będą rodziły!Więc to ja kupie wszystko,a reszta skorzysta!Ja myśle że tak ok listopada zaczne kompletować wszystko,pamiętam że gin co mnie prowadził z chłopakami taki stary lekarz powiedział że w 7 m-cu to już torba powinna być spakowana bo nigdy nic nie wiadomo! Mnie dzisiaj też o dziwo i humor i wena dopisują.Nawet nie masz pojęcia jak bardzo chciałbym mieć pewność że to dziewczynka,bo osoby których nie lubie w tym moja teściowa mówią że to na pewno chłopak będzie,ale by im się nosy utarły jakby faktycznie dziewczynka była(w końcu dziewczynke robiliśmy z przepisu)
 
Hejka! No i znowu lipa na USG nic tak na 100% bo dzidziol siedzi na pupie i nie chce pokazać kim jest tak na 100%, ale lekarz podobno najlepszy w szpitalu specjalista od USG powiedział że nadal obstawia dziewczynke! Tak pozatym to wszystko ok wyniki dobre więc następne za 6 tyg ,dzidzia rozrabia więc jej tam dobrze,a mnie coraz ciężej chodź mam 3 kg na +! Pozdrowionka!
 
reklama
Do góry