reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej
byliśmy wczoraj na usg i prawdopodobnie będzie dziewczynka:):):)
ale napisze ci w ten sposob ze tak jak u ciebie maluszek siedzi na pupie i obrocil sie pleckami ale po chwili-mysle ze poczuł zimno od zelu pokazal sie z przodu bez obrotu glowka w dol:):) poczym pomachal dzidzius raczkami i nozkami i zrobil fikolka i widac łódeczkę, jajek ani pisiorka nie widac. na 90% wyglada na dziewczynke. ale 9 listopada zrobi dokladniesze usg ze szczegolnymi pomiarami, bo wczoraj chodziło nam tylko o płeć.:):) wiec mam nadzieje ze tak już pozostanie, i że nastepne usg pokaze znor łódeczke- czyli pipke:):):)
wyniki mam dobre
nie pozostało nam nic innego jak czekac do 9 listopada na usg:):):)
Mąż pierwszy raz widział dzidzie na usg był wzruszony i nie mogł uwierzyc jak maleństwo macha racza i wogole . a Marzył o córeczce wiec wyszedł dumny jak paw:):):):)
ja też juz sie pochwalililam rodzince ze prawdopodobnie bedzie dziewczynka. Synek sie cieszy:):):)
Dziś w szkole było pasowanie na ucznia:):):) wlaśnie dodaje fotki na nasza klase;):):)

jak sie czujesz ty?
msz już imie dla coreczki?




 
reklama
No to super z dziewczynką miejmy nadzieje że tak już zostanie no i u mnie oczywiście też! Jak napisałaś że mąż się wzrószył to mnie też się łezka w oku zakręciła!Moja dzidzia wczoraj takie harce odprawiała że na boku czułam obie nogi tak mocno wypchnięte!No ale czasem mam wrażenie że zaraz maleństwo wypadnie tak napiera o dół brzucha że aż boli no i mój pęcherz to niezła trampolina,a ja chodze co 5min siku! Czuje się narazie dobrze byle tak dalej bo dzieci trza wozić do szkoły!Wszyscy się dziwią że ja jeszcze na rowerku jeżdże,no ale chodzić na nogach to mi się nie chce!Imie dla dziecka mamy wybrane od początku więc dziewczynka będzie Maja,Maria(drugie po babci),a chłopczyk miał być Adaś! Masz jakieś smaki? Ja ostatnio na śniadanko i kolacje chlebek lub buła z serem żółtym i do tego mleczko zimne no i jeszcze dobrze wchodzi mi rybka ale tylko wędzona,a na obiad ziemniaki z cebulką i kefir lub zsiadłe mleko,a w między czasie owoce,ale zielone-gruszki,winogrona i kiwi!Masakra mięso i wędliny mi śmierdzą i nie da się tego jeść! Jeżeli masz ochote to podaj mi namiary na nk to sobie zdjęcia pooglądam! Pozdrowionka!
 
hej
dziejuke za wiadomosc na naszej klasie:) wyslam ci zaproszenie:):):)
milo widziec z kim sie tak sympatycznie pisze:):):)

jesli chodzi o smaki to ja jem prawie wszystko procz tatara- chociaz mam chec na niego ale lekarz mowi aby nie jesc teraz surowego mieska.
takze chwilowo nic mnie nie odrzuca jem wszystko to co moiji domownicy:):):) ale wczesniej od miesa mnie odrzucalo ale teraz juz ok. a jak bylam w ciazy z synkiem to zakochalam sie w ziemniakach w mundurkach z sola:):):)
A teraz nie mam juz zachcianek jako takich. Mania z winogronami tez juz minela:):):)

moja mala tez daje o sobie znac wieczorem nie da tak od razu zasnac musi sobie poskakac po pecherzu potem rozciaga sie w poprzeg a potem zasypia i kolo 3 sie przebudza i znow charce;):):)
teraz jak pisze do ciebie tez sie wierci jakby chciala pozdrowic wasza mala:):):):) hehehehe
zaraz bede szla po synka do szkoly.
A propo roweru to mi zakazal lekarz jazdy na rowerze wiec go posluchalam ale wiesz chce mi sie troche rozerwac na rowerku czy basenie . ale teraz spacerki mi zostaly :):):)
pozdrawiam cie serdecznie.



 
Witajcie dziewczynki! Kurcze wczoraj chciałam coś naskrobać,ale coś mi się nie udawało. No myśle że teraz mi się uda właśnie wróciłam od fryzjera mąż mnie zatłucze obiecałam że zapuszcze włosy no ale obciełam znowu na krótko tak mi wygodniej!Jak samopoczucie bo u mnie ostatnio całkiem całkiem,tylko jakiś katar mnie dopada i zatoki pobolewają oby nie było gorzej!Mała rozpycha się coraz bardziej i coraz częściej czuje ją w żebrach i nie moge oddychać bo mi tchu brakuje! Uciekam gotowac jakiś obiadek bo chłopy głodne wrócą! Pozdrowionka!
 
hej
znow mnie rozbawilas prawie do łez :):):)
wiesz ja tez wybieram sie do fryzjera ale chyba pojde przed swietami;):):) bo teraz jakos nie mam czasu na to albo takiego lenia:):):)
ja zapuszczam wlosy ale nie ram mam chec je obciac bo nerwia mnie koncowki bo sie placza jak u pudla:):):)
ale narazie wytrwam tak jak jest:):)
samopoczucie swietne
Mala daje czadu zwlaszcza jak sie poloze wieczorkiem to uprawia gimnastyke jak trza;):):):)
dzis nawet o 2 mnie tak koła mocno ze az sie obudzialam:):):) myslam ze to synek sie tarabani do lozka do nas-chociaz juz wyrosl z tego.:):):)

mas zjuz mleczko w cycuszkach?
bo mi czasami sie sączy jakby troszke;0:) ale nie leci tylko kropelka czasem jakas wyjdzie no chyba ze przydusze lekko wtedy widac ze cycyki dojrzewaja do produkcji mleczarskiej;):):):)
:):)
ide zjesc cos bo mnie mala za pepowinke chyba ciagnie;):):):):)
pozdrawiam was:):):)




 
no i miałam racje jak tylko wszedł do domu to jak mnie zobaczył to marudzil że miałam nie obcinać! No i poszłam dzisiaj na całość pomalowałam pazury(robie to bardzo rzadko)na czerwono jak tylko zauważył to stwierdził że musi mi kupić rękawiczki gumowe do zmywania żeby mi lakier nie odpryskiwał normalnie chłopa nie poznaje! Co do mleczka to ja już mam od jakiś 3 m-cy mój mąż się śmieje że teraz jest,a później jak będzie trzeba to znika tak poprostu z dnia na dzień! Mnie naszczęście maleństwo w nocy nie budzi jest grzeczne.Wybieram się po następnej wypłacie na wielkie zakupy dla dzidzi może 8 listopada pokaże się na 100%,bo mnie chce poskręcać jak dziewczyny na forum się chwalą co kupiły.Ja jeszcze nie kupuje bo nie wiem na 100%,a te cukiereczkowe łaszki są śliczne i co będzie jak jednak cuś zacznie zwisać między nóżkami!Teraz to wszystko albo różowe,albo niebieskie no i jeszcze białe,ale mnie się biały wydaje zimny i smutny!Pozdrowionka:szok:
 
hej
:):)
znów mnie do łez rozbawiłaś z tym zwisaniem miedzy nóżkami:):). My narazie tak jak juz wczesniej wspominalam troche dostaliśmy ciuszków. 2 komplety sa żółte dwa zielone, ale kilka rozowych ciuszków tez jest. aha chcialam ci napisac ze na ww.bebilon.pl po rejestraacji przysłali mi dla dzidzi słodkiego misia:):):) i bedą jak sie urodzi wysyłac próbki kaszek:). Synek tez chcial takiego misia wiec do nich napisalam i mi drugiego misia przyslali. takze dwa misie juz mam gratis:):). a firmy ziaja dostalam probki kremow dla nas i probki kremow dla dzieci:):):):). fajnie dostac cos na poczatek:):):)
oczywyiscie uzywalam i kupowalam te kremy wczesniej ale poraz pierwszy dostalam próbki.



 
Witaj Martusiu! Byliśmy dzisiaj u nas w Auchanie (pracowałam tam prze ostatnie 4 lata) no i mój mąż stwierdził że może byśmy coś dla maleństwa kupili,ale mnie się coś dziwnego stało jakas blokada nic nie chce kupować! Śmiałam się bo jak robiliśy wyprawke dla starszego syna to z taką wielką radością no bo pierwsze,drugiemy niewiele kupowaliśmy bo było po tym starszym,a teraz nie mam nic i boje się kupować tylko dlaczego?!:angry:Może boje się że może się okazać że jednak jest zwis:no:! Mojej znajoma która miała dwóch dorosłych synów (23 i 21 lat) zaliczyła wpadke i lekarz mówił do końca ciąży że będzie dziewczynka nakupowała różowych łaszków i sukieneczek,a urodził się chłopiec wpadła w taką depreche że przyszła do domku i wszystko nożyczkami pocieła:szok:! No i może się tego boje, do tego moja francowata teściowa mówi że napewno dziewczynki nie będzie (zazdrośnica miała 5ciu synów).Ja już chce 8 listopada mam wizyte i może wreszcie podejżymy na 100%.Byliśmy dzisiaj na cmentarzach u rodzinki męża i doszłam do wniosku że dzidzia nie będzie lubiła jeździć autkiem bo jest w nim wyjątkowo aktywna,a dodam że jeżdze prawie na leżąco żeby nie uciskać!
Pozdrowionka!
 
hej Dorotko.
Nie denerwuj się gadaniem teściowej, chyba przez całe życie naogłądała się piosiorów:):):) i nie może dopuścić myśli, że przyszedł czas by w końcu pojawiła się "cipka". Mam nadzieję że miło ją zaskoczycie:):):):) i zamknie sie w końcu. Bo powinna cie wspierać anie denerwować tym gadaniem.
My znów dostaliśmy troche ciuszków w tym czerwone spioszki :):):):):), gdy znajomi pytają o płeć to mówmy że dziewczynke bedzie :):). no i mam nadzieje ze 9 listopada na ekranie monitora ujże pipkę:):):):):).
zostało nam do kupienia pościel do łóżeczka i jak sie urodzi to pewnie spirytus trza bedzie kupic do przemywania pępuszka:):).
nasza mała jak synek powinna lubić jazde autem:):):) czasami sie rusza w czasie jazdy ale to pewnie dlatego ze slyszy np radio:):):)
czas sie wybrac na zakupy jakies bo naprawde niedlugo nie bede miala w co sie ubrac. w sumie rozbiega sie o spodnie jakies ,tak bym mogla jakos wygladac:):) i nadal sie zastanawiam czy kupowac przez internet czy na gieldzie jakiejs:):):)

nie przejmuj sie gadaniem tesciowej:):):):) olej to;):):)
na zapupki jedzcie pewnie ale moze kupujcie np żółte czy zielone cos:):):):) :):) cieżko tak doradzac:):):):)
buziaki dla was.
 
reklama
Hejka!No to Wy już jesteście zaopatrzeni dla dzidzi! My mamy 2 pary różowych śpiochów,czapeczke,łóżeczko(ma już 36 lat),no i to by chyba było na tyle!Byłam w sobote w tesco kupiłam sobie fajną bluzke no i gacie mi się podobały na szerokiej gumie z dzianinki niczego sobie tylko cena 90zł!Ja jak narazie pomykam w dresowych gaciach bo to najwygodniejsze,no a jak gdzieś trza wyjść to jeszcze na biede wciskam się w moje gacie! Mam nadzieje że maleństwo się pokaże bo umówiłam się z siostrą na zakupki!Moja teściowa to straszny człowiek jest,tylko to jest strasznie wk....jące że twierdzi że wszystkie rozumy pozjadała i jest najmądrzejsza! pOZDROWIONKA!
 
Do góry