reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

selena1980

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
67
Miasto
Orłowice
Witajcie
chce się pochwalić, po roku starań będziemy mieli drugiego dzidziusia. Nasz synek ma już 7 lat. Bardzo che mieć siostrę lub brata:) nasze marzenie się spełniło, test robiłam już 2 tygodnie wcześniej potem po tygodniu a 1 czerwca badanie potwierdziło nasza wielką radość. Jestem w 7 tygodniu ciąży.
z synkiem czułam się super, a tym razem mam mdłości i senna jestem , może tym razem będzie córeczka;)
piszcie drogie mamy jak wy się czujecie.


 
reklama
Witaj Seleno! Ja też już się moge pochwalić że zostane mamą po raz trzeci no i mam wielką nadzieje że będzie córeczka bo mam już dwoch synów 7 i 5 lat. Oni bardzo chca siostrzyczke,ale co bedzie to będzie! moje obydwie ciąże były zupełnie inne z pierwszym jadlam tylko ogórki kiszone i kapustekiszoną,a z drugim tylko czekolade z truskawkami! A teraz czuje że trzecia ciąża też jest inna nie mam jak narazie zachcianek,ale od początku daje o sobie znać! najpierw wilczy apetyt i okropna senność, a teraz wstręt do jedzenia ,mdlości ale spanko zostało! termin wyliczony na ok 14.02.2012 [młodszy synuś ur 15.02]
 
Witaj Dodo !miło że napisałaś do mnie
tez mam mdłości ale ogórek małosolny mnie uspokaja na parę chwil:):)
a dziś miałam chęć na paczka, ale chyba i tak pójdę po ogórka:):)
15 czerwca jadę na kolejna wizytę do ginekologa to będę widziała na kiedy termin będzie, ponieważ jak byłam ostatnio 1 czerwca to ze zdjęcia usg nie potrafił określić, bardzo wczesna ciąża tak mi powiedział. ja jestem przekonana że zaszłam w maju. Ale o terminie napisze za tydzień. Z synkiem czułam się świetnie a tym razem te mdłości dają popalić, ale wiesz nie wymiotuje tylko mnie tak ciągnie jakby:):). najchętniej bym spała i spała:). patrze za wózkiem i zastanawiam się czy kupić nowy czy używany.pozdrawiam cie ;)
 
Ja do lekarza wybieram się dopiero na początku lipca jak będe miała urlop wtedy myśle że już się dowiem wszystkiego! ja napewno zaszłam w maju i to w drugiej połowie więc to jeszcze wszystko w powijakach! mam nadzieje że szkrab da mi jeszcze troche popracować, bo myśle że w pracy nie będą zadowoleni z mojego L4.A Pracuje w markecie.ja też się już za wózkiem rozglądałam i chyba kupie używany,bo i tak długo w nim nie pojeździ!
 
czesc kobitki - jestem z wątku styczen 2012, ale miło wiedziec , że jest i watek przełomowy, bo mój termin narazie wychodzi pomiędzy 31 stycznia a 2 luty 2012 hehe :)
 
hej mamy!
przespałam dziś trochę, zrobiłam zakupy teraz gotuje obiad , synek ogląda bajki. ale dla nas dla was zawsze czas znajdę;). Dodo ja teraz nie pracuje, jestem za zasiłku dla nie robów:( ale to nic, o dziecko staraliśmy się długo wcześniej. Jak już sie urodzi i odejdzie od cycusia to poszukam pracy. Mąż pracuje wiec nie mamy co narzekać. Jak dzidziuś będzie miał cycusia dość to poszukam pracy. U nas w górach jest dużo pracy. Ja procowałam w hotelu jako kelnerka. I na pewno wrócę do tego zawodu.


 
ja narazie pracuje i w pracy musze zaciskać zęby i tyrać nikt nic nie może wiedzieć bo umowe mam do trzeciego sierpnia i tak ok 20 lipca mam mieć przedłużenie na stałe, dobrze by było bo bym dostała macieżyński,ale jeżeli bedzie trzeba iść wcześniej na L4 to mam nadzieje że mi przedłużą chociaż do porodu.co do karmienia to ja starszego karmiłam tylko trzy tygodnie bo mi całkiem pokarm zaginął, a młodszego cztery miesiące więcej nie chciał!może teraz uda się dłużej! my zaczeliśmy starania i odrazu są efekty chociaż w to nie wierzyłam,bo miałam bardzo nieregularne cykle i brałam przez 4 lata tabletki anty na uregulowanie. wszystko wróciło do normy i trzy miesiące po odstawieniu jest dzidzia! ja jestem z okolic częstochowy!
 
reklama
Kochana Dodo.
Nie martw się o pracę jesteś bezpieczna nawet jeśli by ci nie przedłużyli umowy to macierzyński byś miała z urzędu pracy. Ale miejmy nadzieję że tak się nie stanie i umowę dadzą ci na następnych kilka lat:). Kiedyś my kobiety byłyśmy chronione a teraz na ochrona to mżonka. Szefowie lubią wykorzystywać ten fakt, by nawet po macieżyńskim dać bezczelnie wypowiedzienie.....
wciąż wierze w ludzi, że nie każdy jest tak przebiegły i wyrachowany.
Miejmy nadzieje w sierpniu napiszesz z wykrzyknikami ze wszystko jest ok:):)

pozdrawiam:)
Marta

 
Do góry