reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej
Ja byłam w poniedziałek u lekarza posłuchal serduszka i zbadal mnie ginekologicznie. Żelazo lykam juz troche:):) Mały się kreci lub spi heheheheh:):):)
Ja coraz bardziej okrągleje:):) nie mam nowych rozstępów, tylko strare widac, smaruje je kremem ale niewiem juz czy ma to sens bo przeciez niczego nie zmienia:):):):):)
Wiesz jakos ostatnio nie mialam weny do pisania ciagle bym tylko spala:):):):). w nocy wiatry masakrystyczne wieja.
Śniegu nadal nie widac:_:)_:_:):):):), jedynie gdzies wysoko w gorach :) ale nie na ulicy:):)
nastepne badanie czy tez wyzyte mam 28 grudnia:):):):):)
. bardzo jestem cierkawa co twoj lekarz ci powie:):). Czy potwierdzi cipke;):):):):)
pozdrawiam was serdecznie



 
reklama
no i po wizycie,ale ta wizyta taka troche na odwal się,bo dużo dzieci się na świat pchało i nie miał za bardzo czasu! No ale MAŁA rośnie i ma się całkiem dobrze! Ja dalej na pełnych obrotach i mam nadzieje ze dalej tak będzie,bo inacze dzieci nie będą chodziły do szkoły!Pozdrowionka
 
hej
To fajnie ze "mala rosnie zdrowo:):):):) i ze mala to mala:):):):):)
Nasz malutki tez zdrowo bryka w brzuszku wiesz troche spac czasem nie daje ale wystarczy ze pochodze chwilke albo przytule sie do meza od razu grzecznie zasypia albo delikatnie sie tam bawi hehehehehehe.
nie mailam cos weny tworczej do pisania:):):)
buziaczki dla was:):)



 
hej
jak tam sie czujecie po świetach??????
ja bylam wczoraj u lakrza i maluszek nie chce sie przekrecic głowka w dol, 3 stycznia jade na wyztte ponowan jesli sie nie przekreci to doktor wypisze mi skierowanie do szpitala na cesarskie ciecie, tak wiec 3 poajde do szpitala niech zbadaja i ustala date ciecia.
Maluszek zdrow rośnie ale nie ma juz miejsca na przekrecanie sie. Bylam pytac w urzedzie pracy i zusie o maciezynskie. i jesli do 30 dni po ustaniu zesilku urodze to bedzie on wydluzony o 140dni. w moim przypadku ma sie to tak ze aby miec platny zasilek to musze urodzic do 8 stycznia. no czas poakze czy tak bedzie.
narazie musze czaekac do 3 stycznia i wtedy lekarz podejmnie decyzje czy bedzie ciecie ----tylko wtedy gdy sie nie obruci.
tak weic czaekamy:):):):) nadal pokzauje jajeczka wiec juz nie ma watpliwosci co do plci:):) Bedzie Piotruś:):):)




 
Hejka!My po świętach oki,nawet za wiele nie prytyliśmy bo jeszcze 10kg nie przekroczyłam! Mnie przy starszym synusiu groziła cesarka bo też się nie chciał przekręcić,ale zrobił to 2 tyg przed terminem porodu! Ja mam wizyte dopiero 10 stycznia wtedy Ty już może będziesz po porodzie nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze mnie się już bardzo dłuży,a gdzie połowa lutego! Chciałabym urodzić na początku lutego jak dzieci będą miały ferie bo mamy do połowy lutego,ale to wszystko zależy od małej!
ja będe miała macieżyński bo umowe mam do dnia porodu,a później ZUS mnie przejmie z macieżyńskim,a po jeszcze zasiłek z UP.Mam znajome dziewczyny w GOPSie i stwierdziły że nie dostane wychowawczego,ale bardziej opłacalny jest zasiłek celowy jest i kasa i żywność i na zime węgiel przywiozą!!!Trzymaj się cieplutko i daj znać co i jak trzymam kciuki żeby się udało do 8 stycznia
 
hej
własnie wrócilam od lekarza . Mały sie obrucił i figlowal i figluje, wiec za tydzien mam nasteopna wizyte i wdtey zobaczymy:):):). doktor wlaczyl usg i brzuszek prawie deba stanal i maly sie przekrecil-zrobil kozła hehehehe i pokazal Jajka:):) nastpena fotke do kolekcji mamy:):):):)
tak wiec czekamy do naspenej srody ":):) a tak to czuje sie swietnie i mam zrobic morfologie i siki:):) wiec jutro pojade do przychodni:):):):). buziaczki dla wasL:):):):):):)




 
Witaj Martusiu! A jednak mały się przekręcił,to chyba dobrze może się uda urodzić SN! Ja mam wizyte 10tego i mam nadzieje że moje wyniki oki bo żelaza nie biore bo mam rewolucje żołądkowe po nim,ale pilnuje żeby codziennie łykać witaminy i jem na okrągło buraczki!
my wczoraj myślelismy na nowo nad imieniem ,bo teraz u nas co druga nowo narodzona dziewczynka to Maja no i jak narazie staneło na Marysi chociaż jakoś tak nie bardzo mi leży bo moja mama też Marysia! Napisze Ci na nk mój nr tel to jak coś to daj znać że już tulisz Piotrusia!
 
hej
ja juz po wyzycie i malutki znow sie przekrecil i siedzi na pupie wiec dostalam skierowanie do szpitala i jutro z rana jade.
dam znac jak urodze:):):):) wiec buziaczki trzymajcie sie cieplo:):):)




 
reklama
hej
ja juz urodzilam 13.01.2012 o 10,00 mialam cesarke, malutki dostal malo punktow nie radzi sobie z oddechem dlatego w niedzioele zabrali mi go na oiom do legnicy a mnie zostawili ale juz wyszlam juztro jade do synka. w tej chwili sam oddycha ale wymaga dotleniania bo za szybko oddycha..... na tym koncze ten zaspis jak maluszek wroci do domku to napisze wiecej. nie jestem w stanie siediec tu terqaz i pisac........
 
reklama
Do góry