reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidzius

Natalia5656

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
15
Hej. Mój bobas ma już 5 dni. Od 2 dni wstaje o 4 nad ranem najpierw chce jeść potem odtrąca pierś i płacze pójdzie mu troszkę kupki ale potem dalej jest płacz do godziny 5 . Potem caly dzien jest już spokojny może raz czy dwa się powtórzy. Kupka jest jasna rzadka . Strasznie wtedy wierzga nogami . Co mu się może dziać?
 
reklama
Powiem Ci, że mój mając też 5/6 dni miał już coś w stylu kolki. (Wyglądało podobnie). Dopiero jak zrobił duża kupę czy się wybączył to się uspokoił. Mój pierwszy syn też chwilę po skończonym tygodniu zaczął z kółkami więc to jest możliwe.
 
Hej. Mój bobas ma już 5 dni. Od 2 dni wstaje o 4 nad ranem najpierw chce jeść potem odtrąca pierś i płacze pójdzie mu troszkę kupki ale potem dalej jest płacz do godziny 5 . Potem caly dzien jest już spokojny może raz czy dwa się powtórzy. Kupka jest jasna rzadka . Strasznie wtedy wierzga nogami . Co mu się może dziać?
Wygląda to troszkę jakby gazy były. Kładziesz na brzuszku w ciagu dnia? Masuj brzuszek, kolistymi ruchami tam gdzie jelitka są. Dużo jesz nabiału?
 
Jeśli jest o stałych porach to prawdopodobnie to kolka. Można podawać espumisan na wzdęcia, coś tam zawsze pomoże. Sab Simplex też bardzo dobry na kolki do podawania przed karmieniem 10 kropli ale to z Niemiec krople.
 
Do góry