reklama

Dzidziusie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez mobugaj, 7 Kwiecień 2005.

1. mobugaj

mobugaj Fanka BB :)

A to jest mój synek, oczywiście jak tylko udało mi się wkleić zdjęcie. Monika.
    Po kilku próbach i za sprawą Arka zdjęcie naszego Terminatorka trafiło na forum ogólne ;D

2. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Ale super. Fajnie.
    Jeżeli się nie mylę to widać główkę i rączki??

Mam nadzieję, że i ja niedługo też będę mogła się pochwalić.

Pozdrawiam mamusię i jej synka.

3. reklama
  4. Alicia

Alicia Aktywna w BB

a to moj dzidzius w tygodniu 23

tutaj w 12 [​IMG]

5. justyna

justyna Fanka BB :)

Hej !! a ja nie umiem tu zamiescic zdj :mad:
    A jakie macie imiona wybrane dla Waszych maluszków ?? Bo ja myśle ze jak nam sie nie odwidzi to bedzie Hania albo Liwia ale jeszcze nie wiem na 100%

6. anecik

anecik Majowe mamy'09

Hej!!
    Justyna ja mam dwa warianty dla dziewczynki - Alicja albo Kamila, a dla chłopca - Michał. Ale może mi się jeszcze pozmieniać i wymyslę coś innego!!!
    Pozdrawiam

7. mobugaj

mobugaj Fanka BB :)

Cześć mamuśki! Justyna nie powiem Ci jak wkleić to zdjęcie, musiałam o pomoc prosić Arka i za 4 razem się udało. Ale wiesz on to zrobił tak jak na ogólnym boomie dziewczyny piszą. Bo to zdjęcie to najpierw zamieniał z jakiejś mapy bitowej na jpg i potem na jakiejś stronie umieszczał. Jak będziesz chciała to on opisze dokładnie co po kolei.
    Co do imienia to ja podjełam decyzje sama jak byłam w 6-7 tygodniu i zobaczyłam jak bije serduszko mojego dzidunia. Zaraz wiedziałam, że to jest chłopczyk i tak sobie pomyślałam, że jak będzie wszystko dobrze to dam mu na imie Wiktor.Teść( :police:) mi sugerował żebym może jeszcze przejrzała księge imion. Dyskusje uciełam krutko - moje dziecko i moja decyzja >:D, jeżeli już ktoś miałby mi coś mówić to tylko Arek a jemu się podoba. Monika

8. domi23

domi23 Zaangażowana w BB

Hej kobitki !!!
    ja również już podiełam decyzje o imieniu będzie Michał-Karol to pierwsze wymyślił mój mąż
    a drugie dalam ja na cześć Papieża Pozdrawiam

9. justyna

w końcu sie zmobilizowałam i zrobiłam suwaczek a po lewej to moja Dzidzia jak miała 12 tyg. ! bo na zdj z ostatniego usg juz sie cała nie mieści !! Mobugaj dzieki ale obyło sie bez pomocy Twojego męza!! ;D

10. reklama
  11. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Fajne fotki...
    Z pierwszej cąży mam ich dużo a z tej jeszcze ani jednej. Mam nadzieę, że to się niedługo zmieni...
    Co do imienia, to jak będzie chłopak to będzie Łukasz. A jak dziewuszka to ja bardzo chciałabym Hanię, ale mój chłop się kategorycznie sprzeciwia...

12. justyna

Słowiczku !! Fajnie byłyby juz dwie Hanie !! mi tez sie bardzo podoba Hania, mojemu mezowi tez nawet ale moj tata marudzi ze mu sie nie podoba a to jego pierwsza wnuczka i takie tam .... zobaczymy jeszcze troche czasu jest ..

Poleć forum