reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusie

mobugaj

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2005
Postów
428
terminatorek10yq.jpg


terminatorek26xi.jpg

A to jest mój synek, oczywiście jak tylko udało mi się wkleić zdjęcie. Monika.
Po kilku próbach i za sprawą Arka zdjęcie naszego Terminatorka trafiło na forum ogólne ;D
 
reklama
Hej !! a ja nie umiem tu zamiescic zdj :mad:
A jakie macie imiona wybrane dla Waszych maluszków ?? Bo ja myśle ze jak nam sie nie odwidzi to bedzie Hania albo Liwia ale jeszcze nie wiem na 100%
 
Hej!!
Justyna ja mam dwa warianty dla dziewczynki - Alicja albo Kamila, a dla chłopca - Michał. Ale może mi się jeszcze pozmieniać i wymyslę coś innego!!!
Pozdrawiam
 
Cześć mamuśki! Justyna nie powiem Ci jak wkleić to zdjęcie, musiałam o pomoc prosić Arka i za 4 razem się udało. Ale wiesz on to zrobił tak jak na ogólnym boomie dziewczyny piszą. Bo to zdjęcie to najpierw zamieniał z jakiejś mapy bitowej na jpg i potem na jakiejś stronie umieszczał. Jak będziesz chciała to on opisze dokładnie co po kolei.
Co do imienia to ja podjełam decyzje sama jak byłam w 6-7 tygodniu i zobaczyłam jak bije serduszko mojego dzidunia. Zaraz wiedziałam, że to jest chłopczyk i tak sobie pomyślałam, że jak będzie wszystko dobrze to dam mu na imie Wiktor.Teść( :police:) mi sugerował żebym może jeszcze przejrzała księge imion. Dyskusje uciełam krutko - moje dziecko i moja decyzja >:D, jeżeli już ktoś miałby mi coś mówić to tylko Arek a jemu się podoba. Monika
 
Hej kobitki !!!
ja również już podiełam decyzje o imieniu będzie Michał-Karol to pierwsze wymyślił mój mąż
a drugie dalam ja na cześć Papieża Pozdrawiam
 
w końcu sie zmobilizowałam i zrobiłam suwaczek a po lewej to moja Dzidzia jak miała 12 tyg. ! bo na zdj z ostatniego usg juz sie cała nie mieści !! Mobugaj dzieki ale obyło sie bez pomocy Twojego męza!! ;D
 
Fajne fotki...
Z pierwszej cąży mam ich dużo a z tej jeszcze ani jednej. Mam nadzieę, że to się niedługo zmieni...
Co do imienia, to jak będzie chłopak to będzie Łukasz. A jak dziewuszka to ja bardzo chciałabym Hanię, ale mój chłop się kategorycznie sprzeciwia...
 
reklama
Słowiczku !! Fajnie byłyby juz dwie Hanie !! mi tez sie bardzo podoba Hania, mojemu mezowi tez nawet ale moj tata marudzi ze mu sie nie podoba a to jego pierwsza wnuczka i takie tam .... zobaczymy jeszcze troche czasu jest ..
 
Do góry