reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Buuu....Oliwierek dostał na udach,pupce i ramionkach jakiejś dziwnej wysypki,widzę,że go to swędzi,jest szorstkie,jak kaszka i troszke czerwienieje przy kąpieli i jak zaczyna sie drapać:-( nie mam pojęcia od czego to może być,czy od proszku,czy pokarmu....nic nowego nie wprowadzałam w jego menu...:confused: :eek: chyba musimy odwiedzic doktora...dałam mu wapno,jutro zobaczymy co dalej...
 
reklama
Olu moja miała taką kaszkę po winogronach no ale skoro mówisz że nic nowego małemu nie dawałaś to pewnie nie od jedzenia. Może faktycznie od jakiegoś kosmetyku, mnie lekarka od razu pytała jak mała miała wysypane policzki czy nie zaczęłam używać nowego np kremu czy proszku:baffled:
 
k@siek - zdrowiejcie nam szybciutko. Jak to lekarz kazal odstawic mleko??? Tobie chyba kazal...tak? Dobrze zrozumialam? Bo ty chyba piersia jeszcze karmisz...z tego co pamietam.

Ola - z tymi wysypkami to zawsze jest jazda bo zadko wiadomo od czego zwlaszcze jezeli nie wprowadzalas niczego nowego do jedzenia. Moze byc od wszystkiego i moze byc banalne. Ubieralas malego ostatnio w jakis nowy ciuszek? A moze nowy proszek? Moze zmiekczacz do prania? Julka tez ma male krotki na pleckach i pod brodka, lekarka spojrzala i powiedziala ze nie ma pojecia, ale nie wyglada na uczulenie i mam sie nie przejmowac chyba zeby ja cala wysypalo albo dostala goraczki. Poradzila naoliwiac albo kremowac troche cialko bo ja dotad bylam raczej oszczedna w kosmetykach, ale faktycznie sucho w mieszkaniu i mala ma sucha skore.
 
Kochane my niestety tez dolaczamy do wysypkowiczow;-):baffled: Moj Witulek od jakiegos miesiaca ma coraz bardziej czerwone i suche policzki.Domyslam sie ,ze to alergia pokarmowa ale na co:confused: Nie zauwazylam tego wczesniej bo to sie zaczelo nasilac stopniowo i teraz nie wiem co moze wywolywac te objawy.nie wiem co wykluczyc z diety bo je juz takie roznosci...
Czy to mozliwe zeby w tym wieku uczulil sie np. na mleko?
 
A u nas pierwszy guz:baffled::confused: mała wiercipięta tak buszuje po pokoju że na minutę nie można jej zostawić bo tylko patrzy co zbroić, no i zaryła głową w kant nóżki od ławy:no: aż echo poszło a ona prawie wcale nie płakała
 
O rany biedulka zaliczyla pierwszego guziolka;-) Az strach pomyslec ale wszystkie nas to czeka a maluchy na razie to beda coraz bardziej rozrabiac i obijac sie o wszystko:baffled: moj jeszcze sam sie nie porusza ale az sie boje bo Witus jak cos mu sie zlego dzieje to starsznie placze:no:
 
moja jest dzielna, juz nie raz przywaliła głową w coś twardego i nawet nie pisnęła no ale dzis to już przeszła samą siebie-sama się przestraszyłam tak mocno walnęła:wściekła/y:no i ślad jest:baffled: najgorzej że zamiast zapamiętać i nie podchodzić już do ławy ta znowu się tam pcha:confused::no:
 
Pierwsze ząbki,pierwsze guzy...Rosną nam szkraby...;-)

Aneczko,my dopiero co pozbyłyśmy się wysypki i tarki z buziolka Zuzi(chyba brzoskwinia tak zadziałała)-co chwila smarowałam jej pysio Oilatum i w końcu zeszło to okropieństwo.Na szczęście jej nie swędziałao jak Olisia biedulka...
 
reklama
Nie wiem czy to wszystkei Wiktorie takie sa:baffled::confused: //moja tez się uderzyła i co najlepsze sie śmiała z tego a slad na policzku jest:-(.....ech małe rozbójnice to będa coś czuję...:tak:
 
Do góry