reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe USG Lipcóweczek :-)

to po co sie u baby wstretnej meczysz? ja chodzilam najpierw do jakiegos, ktorego nazwiska nie pamietam, potem do Kwasniewskiego, potem zmienilam na Jerzak. ale nie jestem zadowolnona, wiec znowu zmieniam lekarza, choc mam troche starsz ciaze. na 21.04 zapisalam sie do dr. Maja.
 
reklama
wiesz.... chyba masz racje. myslałam ze w połowie ciazy to za późno na zmiany ale chyba rzeczywiscie nie ma co sie meczyć:) w poniedziałek zadzwonie:) No i umowie sie na usg 3D a nie do niej:)
Dzieki
 
moja kruszynka w 14 tygodniu
_475099_s.jpg
 
reklama
OKREŚLANIE PŁCI PŁODÓW

Jest ono stosunkowo proste w przypadku 18. -20. tygodniowych płodów. Dokładność może być bardzo duża przy założeniu, że:

Jeżeli nie udaje nam się uwidocznić męskich narządów płciowych, to przyjmujemy, że płód jest płci żeńskiej.



 
Do góry