reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe USG Lipcóweczek :-)

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2004
Postów
3 926
11-sto tygodniowa Dzidzia asiołkowa :-)

IMG_1459.jpg
 
reklama
Mam nadzieje,ze te sa wyrazniejsze ;DTo nasze 1 usg w tedy to byla tylko czarna plamka
5317670_d.jpg

A to kolejne...
5317476_d.jpg
 
oj też mam fotke swojej dzidzi,ale niestety nie mam możliwości wstawienia jej tu :(jak byłam na usg to pani doktur się napracowała...maleństwo szalało...i jak tylko robiła zdjecia to się inaczej ustawiało ;Dbyło troche śmiechu,aż wkońcu przy 5 fotce złapała prawie całe maleństwo...jak to powiedziała-małe dzidzi się przytuliło tak słodko do mamy ,że fotka jest pierwsza klasa :D


 
I wreszcie się doczekałam. Chciałabym Wam przedstawić kogoś najwazniejszego w moim zyciu. To mój dzidziuś. Na zdjeciu ma 14 tygodni. :) :) :)

mojadzidzia14tydz4mr.jpg
 
reklama
Do góry