reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe USG :)

Asiulka87Sosnowiec

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2014
Postów
366
Miasto
Sosnowiec
20140824_100156.jpgTu wklejajcie USG naszych dzieciaczkow :))... po prawej pecherzyk z dzidziusiem teraz go nie widac ale dzidzia byla a to wieksze ten ten moj nieszczesny krwiak :(
 

Załączniki

  • 20140824_100156.jpg
    20140824_100156.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 314
Ostatnia edycja:
reklama
krwiak to ten cień po lewej, tak? E nie bedzie tak zle ;) jak chcesz to znajdę ci zdjecie mojego :p
Tak na pocieszenie, chyba nie słyszałam jeszcze o utracie ciazy przez krwiaka (i jego pochodne), w najgorszym wypadku czeka cie leżenie ;)
 
Widzę Fasoleczki-super! Ja już nie mogę doczekać się usg w Czwartek! Który to tydzien u Was dziewczyny, słyszałyście już serduszko? Pozdrawiam serdecznie :)
 
Widzę Fasoleczki-super! Ja już nie mogę doczekać się usg w Czwartek! Który to tydzien u Was dziewczyny, słyszałyście już serduszko? Pozdrawiam serdecznie :)


Ja dzis dopiero moze uslyszs serduch...

Iza powiedzial ze jest szansa jak bede leze ale ze jest poronienie zagrazajace leki i do wyra do wc moge tylko wstawa i nic wiecej..
 
reklama
Do góry