reklama

Dzidziusiowe USG :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2015' rozpoczęty przez Asiulka87Sosnowiec, 24 Sierpień 2014.

1. Asiulka87Sosnowiec

Asiulka87Sosnowiec Fanka BB :)

20140824_100156.jpg Tu wklejajcie USG naszych dzieciaczkow :))... po prawej pecherzyk z dzidziusiem teraz go nie widac ale dzidzia byla a to wieksze ten ten moj nieszczesny krwiak :(

Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2014
  2. IzaVarsovie

IzaVarsovie Fanka BB :)

krwiak to ten cień po lewej, tak? E nie bedzie tak zle ;) jak chcesz to znajdę ci zdjecie mojego :p
    Tak na pocieszenie, chyba nie słyszałam jeszcze o utracie ciazy przez krwiaka (i jego pochodne), w najgorszym wypadku czeka cie leżenie ;)

3. reklama
  4. kasia2508

kasia2508 Fanka BB :)

oto nasza kropeczkam zdjęcie sprzed 1,5 tyg :tak: kropek.jpg

5. Asiulka87Sosnowiec

Iza tak to po lewej to krwiak :/
    Mnie lekarz straszyl... juz mialam dwa poronienia i powiedzial ze jak nie wyleze to moge poronic :(

6. IzaVarsovie

Ojtamojtam. Lekarz dupek. Moze umie diagnozować ale zero w nim z psychologa :/

7. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

DSCN6807 (Kopiowanie).jpg
    kto dojrzy moją przylepkę?

8. IzaVarsovie

Oj widac widac robaczka ;) jaki ma apartament wielki :D

9. Patinha

Patinha Aktywna w BB

Widzę Fasoleczki-super! Ja już nie mogę doczekać się usg w Czwartek! Który to tydzien u Was dziewczyny, słyszałyście już serduszko? Pozdrawiam serdecznie :)

10. reklama
  11. Asiulka87Sosnowiec

Ja dzis dopiero moze uslyszs serduch...

Iza powiedzial ze jest szansa jak bede leze ale ze jest poronienie zagrazajace leki i do wyra do wc moge tylko wstawa i nic wiecej..

12. Patinha

Patinha Aktywna w BB

Asiulka trzymam mocno kciuki! Trzeba myśleć pozytywnie! Wiem, że po poronieniach jest lęk i obawa, bo sama to przeszłam! Odpoczywaj dużo! Powodzenia!

Poleć forum