reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Kurcze ale Wiktusia ma fajny pokoik:tak: moja może tylko pozazdrościć bo nie ma swojego pokoju niestety:no: przez to wszędzie są porozwalane jej zabawki i w całym mieszkaniu wygląda jakby huragan przeleciał:baffled::eek:
Nawet za bardzo nie moglibyśmy kombinować bo wynajmujemy mieszkanie więc nie ma mowy o robieniu dziur w ścianie żeby np. coś zawiesić:-(
 
reklama
Wikunia ma sliczny "stumilowy lasek" , nie dziwie sie ze ona sie tyle usmiecha jak ma juz na scianach tylu przyjaciol!!! Bardzo ladny pokoik!!

Asiu ja jako corka murarza i z moim doswiadczeniem budowlanym moge ci tylko powiedziec ze dziury mozna zawsze zaszpachlowac i przykryc farba!!! Na pewno ci co wam mieszkanko wynajmuja nie beda zli!!!
 
No to Welonko Twoja coreczka bedzie miala na pewno sliczny kacik!!! Jak masz ochote, a bedzie juz gotowy, to pochwal sie nam!!! Do 10 lutego to juz niedlugo a czas do porodu zleci jeszcze szybciej, zobaczysz!!!
 
Asiu Wikunia nie ma swojego pokoiku jako takiego bo spi z Nami w sypialni..ma polowe pokoju a druga jest Nasza...:-)
Krecik ma racje wszystko mozna zatuszowac a kilka dziurek napewno nei zaszkodzi,zreszta te obrazki to przyklejane sa na tasme wiec sladu napewno by nie bylo..wiec do dzieła...:tak::tak:
Agatko Wikunia ma mnostwo przyjaciół teraz tylko,że wszystkim zaczyna obrywac nogi hehe i zrywa je ze sciany po czym sie smieje.;-)...no a Ja latam za nia z tasma i przyklejam w kolko hehe:laugh2::laugh2:
 
Kociu naklejki to kupilam w sklepie dla dzieci Mama i Ja akurat sie nazywa..ale chyba widzialam tez wtym sklepie Calineczka internetowym..naprawde super sprawa sa nie drogie a frajda jest duza dla Wiki..ma co zrywac i do kogo gadac:tak::laugh2:
 
reklama
Do góry