reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

ja tez poszukam....a jak nei znajdziesz to napewno sa hurtownie dla dzieci u Ciebie Lodzi więc muszą mieć...
 
reklama
Moniczko,a jak to się nazywa dokładnie?Bo już wpisywałam w SMYKU i DINO rózne nazwy i nic...:-(
 
dokładnie mam te same:) chyba musze tez zamowic bo Puchatek juz zdewastowany jest hehe... podaj mi linka jak mozesz...
 
ok dzieki Kociu....tylko musisz jeszcze kupic tasme dwustronna klejaca bo na tych postaciach to tasma jest okropna i w ogole nie trzyma..
 
reklama
Taśmy klejącej wszelkiego rodzaju ci u nas dostatek więc damy radę;-) :tak: ;-) :tak:

Wrócił do mnie mail a tu linka nadal nie mogę wstawić:-( Może podam Ci pod jakimi hasłami znalazłam je na Allegro-fosforyzujące naklejki a potem Kubuś Puchatek.Albo może nr aukcji-160134610...
 
Do góry