reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

mam znalazlam juz....kurcze tylko i tak mi do norwegii nie wysla ale Radek bedzie za 2 tyg jechal to kupi komplet albo Puchatka dokupi hehe bo Wiki jakos sie na niego uparla:laugh2:;-)..Kociu czekamy na fotki nowych przyjaciół Zuzolka:-):tak:
 
reklama
Martuś,jak karuzelka Mikiego?Bo Zuzi już ma wyrwane jedno ramię po próbie siadania przy jego pomocy...;-) ;-) ;-)
 
Oj, biedna karuzelka. U nas jest ok, Jacek odsunal ja dosyc daleko od Mikiego, wiec nie za bardzo ma jak ja capnac;-) :tak: :-)
 
Agatko! Rewelacja to malo powiedziane.Gratuluje talentu i pomyslowosci.:tak:
My niedlugo wykanczamy pokoj dla Witka (dopiero) i bedziemy organizowac kacik dla malego u nas w sypialni.wstawie fotki jak to bedzie gotowe.
 
Agatko rewelacja,masz talent naprawdę przepiękne te obrazki są....a Allanek moze byc dumny z mamusi i slicznego kącika...
My też sie przymierzamy do kupna zwykłego łóżeczka bo mala praktycznie od 2mc śpi z Nami w łóżku więc łóżeczko jest bezużyteczne...hmm Agatko tylko czy te nasze szkraby nie spadna z niego???
 
reklama
Kreciku,tylko pozazdroscic Tobie talentu!!obrazki piekne,beda sie na pewno podobaly maluszkowi!a i przyjemne sny bedzie mial w tak kolorowym otoczeniu.

Porobie moze jutro kilka zdjec naszego pokoiku i wstawie do galerii.Starsi chlopcy mieszkaja razem i powem Wam,ze dogaduja sie (jak na razie) swietnie:-)
 
Do góry