reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

martag

Mama lipcowa'06 mama Mikolajka
Miasto
Tolkmicko
Rozwiązania
0
Agata, Colinkowe obrazki sa przesliczna, A Allankowy kacik godny pozazdroszczenia:tak::-)
Dziewczynki wprowadzajcie zdjecia, chetnie poogladamy wasze cuda. My jak tylko skonczymy to tez wrzuce:tak:

reklama

Julia_

Mamy lipcowe'06
Rozwiązania
0
jak chetnie ogladacie to my naprawde postaramy sie jutro zdjecia zrobic i wrzucic.Chociaz takich cudenien na scianach jak u krecika to nie mamy.Az czasami zaluje,ze bardziej sie nie postaralam urzadzajac kacik maluszkow.

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
Agatko,ale cudownosci,aż zazdroszczę Colinkowi! A łożeczko Allanka super!
Apropos zmiany miejsca do spania....Oliś tak jak Wikunia spi z nami w łożku:dry: i niestety kopie mnie niemiłosiernie i non stop mnie budzi,chodzę nie wyspana...tak sobie myślę,że moglibysmy wyrzucić jego łożeczko i zamiast niego kupić w Ikei sofę,jest teraz promocja za 299 zł i materac rozklada się na podlogę,także Oliś raczej by nie miał szans spaść z niego;-) a i byłoby gdzie usiąśc w ciągu dnia bo tak to tylko mamy nasze małżeńskie łoże w pokoju...myslicie że to dobry pomysł? Zastanawiam się tylko nad tym jak to będzie z drzemkami w ciągu dnia,jak Oliwier sie obudzi to zejdzie z tego materaca i będzie płakał przy drzwiach a ja często jestem na dole jak śpi i będę biegła kłusem na ten jego płacz i walenie w drzwi;-)sama nie wiem co robić...

izabella83

mama Adrianki i Sebusia:)
Rozwiązania
0
Agatko CUDOWNE obrazki!!! Gratuluje talentu. Kącik Alanka prześliczny.

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
Oleńko u mnie jest tak,że w ciagu dnia Wikunia tez śpi na naszym małżeńskim łożku hehe,jak sie przebudzi to poprostu schodzi i mnie woła:tak:..na początku płakała ale szybciutko sie przyzwyczaiła..myslę,że to jest dobry pomysl i Oliś szybciutko przywyknie do nowego spanka.:tak:..chyba wiem co masz na myśli bo my mamy taka sofę w pokoju w ciagu dnia mozna siedziec tylko,że wysoka to ona nie jest,ale idealna właśnie do spania dla naszych maluszków..co do kopanai to witaj w klubie!!! ja regularnie dostaję skopa hehe i autentycznie mam siniaki..:-:)szok:
o mam fotki tej sofy,,o czyms takim myślałas?

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
Monika,super jest ta wasza sofa,naprawdę,ale przy Olisiu byłaby zaraz w ciapki kolorowe:-D;-) ja raczej myslałam o pomarańczowej,takie prościutkiej,ale w podobnym stylu:tak: chyba sie zdecyduje na takie rozwiązanie:-)

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
Olu no to zdjecie dzien po zakupie wiec teraz wyglada troszke inaczej hehe ale oglnie już wiem co miałaś na myśli..

AneczkaK

mama bambulinkow
Rozwiązania
0
Olu ja tez mysle ,ze pomysl z sofa jest fajny.Wazne ,ze z niej nie spadnie tylko zejdzie.Szybko sie przyzwyczai.:tak:
My teraz szukamy lozeczka turystycznego dla Antosia, bo te drewniane chociaz sliczne to nam bardzo duzo klopotow przysporzylo.Witek ciagle sie obijal, przekladal nozki, i musielismy tysiace roznych ochraniaczy stosowac.Malemu kupimy zatem turystyczne i bedzie po klopocie;-)

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
My wczoraj zmieniliśmy spanko Wikuni na ta właśnie sofę,powiem szczerze,że ta nocnie należała do najlepszych heeh Wikunia sie wierciła,kilka razy spadła z tej sofy no i skończyło sie na spaniu ze mną na łóżku;-)...dzisiaj robimy powtórkę bo chyba ona musi sie przyzwyczaić...położę jej kołdrę dzisiaj na noc bo może ma za twardo....wstawiam fotki Wikuni kącika..

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
LoveBass Pokój/kącik malucha :) Wrześniówki 2020 24
ivi Kącik maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2016 269
dzag82 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w grudniu 2015 65
koronkaa Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów ! Dzieci urodzone w czerwcu 2015 132
Marika30708 Kącik małego alergika Dzieci urodzone w styczniu 2014 312
Cyntia85 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w październiku 2014 20
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
MinieMe JEM ZDROWO - kącik kulinarny Dzieci urodzone we wrześniu 2014 33
M Kącik dla Malucha Archiwum styczeń 2014 101
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
basia89 Kącik Naszego Maluszka :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 30
vinga89 Kącik starszaka - problemy ze starszym rodzeństwem Archiwum styczeń 2014 155
R Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski Dzieci urodzone w listopadzie 2013 163
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
basiekkk Kącik książkoholika / kącik filmowy Dzieci urodzone w maju 2011 23
biłkabdg Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :) Dzieci urodzone w styczniu 2013 80
R Kącik moderatorski Dzieci urodzone we wrześniu 2012 168
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
*Vanilia* Kącik dla naszego maleństwa Dzieci urodzone w lutym 2012 128
Asteria Kącik dla naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2012 308
Ssabrinaa Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka Archiwum listopad 2011 154
klariss1 Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 463
M kącik naszego maleństwa Dzieci urodzone we wrześniu 2010 8
Madziara Kącik kulinarny Bydgoszcz 57
A kącik/pokój dla Maluszka :) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1191
wakako pokoik/kącik dla Maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2011 310
_Roszpunka_ ciepły kącik naszych pociech :) Archiwum mam majowych'11 395
onesmile Kącik małego smakosza Dzieci urodzone w październiku 2010 5070
paaulisia20 kącik ubraniowy... Duże jest piękne 18
pandorka Kącik techniczny Dzieci urodzone w lutym 2010 9
Kaja_10 Wystroje wnętrz - kącik malucha Archium styczeń 2010 226
Agusisko Kącik dla naszych Szcześć Dzieci urodzone w listopadzie 2009 1198
asioczek Kącik mam karmiących piersią - rady przepisy itp Dzieci urodzone w sierpniu 2008 28
słowiczek Kącik życzeń Dzieci urodzone w sierpniu 2005 1465
ivka76 Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka Dzieci urodzone w marcu 2006r. 180
toja1979 kącik urody kwietniówek Dzieci urodzone w kwietniu 2005 684
L Urządzamy kącik dla naszego skarba. Dzieci urodzone w październiku 2005 352
Asiołek Kącik Lipcowego Maluszka :-) Dzieci urodzone w lipcu 2005 37
kamonkazz na rozweselenie, czyli kącik kawałowicza :) Dzieci urodzone w maju 2005 267
nowamloda12 Szpital a ubranka i akcesoria Potrzebuję porady 4
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
C Gryzaki, korale, zaczepki do smoczka, akcesoria hand made Ogłoszenia - Warszawa 0
M Kosmetyki i akcesoria dla noworodka Potrzebuję porady 23
T Butelki smoczki podgrzewacze i inne akcesoria Dzieci urodzone w kwietniu 2014 15
agushka Pościel, śpiworki i akcesoria dla Maluszków - ręcznie wykonane! Ogłoszenia - Częstochowa 0
agushka Pościel, śpiworki i akcesoria dla Maluszków - ręcznie wykonane! Mazury 0
agushka Pościel, śpiworki i akcesoria dla Maluszków - ręcznie wykonane! Ogłoszenia - Trójmiasto 0
agushka Pościel, śpiworki i akcesoria dla Maluszków - ręcznie wykonane! Ogłoszenia Szczecin 0
madziul85 2latek nad morzem- strój/zabawy/akcesoria Roczniaki i dwulatki 7
Motylek09 Proszę o pomoc. Przyjmę ciuszki i akcesoria dla chłopczyka0-24mc Możesz pomóc...zobacz 0