)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

reklama

martag

Mama lipcowa'06 mama Mikolajka
Miasto
Tolkmicko
Rozwiązania
0
Wiki kacik wyglada super. mam nadzieje ze Wikunia sie przyzwyczai do nowego spanka:-)

AneczkaK

mama bambulinkow
Rozwiązania
0
Wiki ale kolorowo:-) mam nadzieje ,ze mala szybciutko sie przystosuje do nowego spanka;-)

izabella83

mama Adrianki i Sebusia:)
Rozwiązania
0
Wiki śliczny kącik :) Fajny pomysł z taka sofką. Sebastian też niestety sypia z nami :zawstydzona/y:

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
dzisiaj drugi dzień próby spania osobno:tak:...zasypiała godzinkę ale sie udało teraz tylko oby przespała nocke...;-)

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Miasto
Worms
Rozwiązania
0
Moniczko ale zywy kacik ma moja synowa! Bardzo mi sie podoba jak to ladnie urzadziliscie!!!
Pytalas czy Allanek nie spadnie ze swojego lozeczka??? On ma takie specjalne zabezpieczenie ze nie ma mozliwosci wypasc! Poki co zasypia w tym lozeczku ale ze cos mu dolega (moze zeby, no i te kupki) to budzi sie czesto z placzem i nie mozna go uspokoic! Wtedy biore go do naszego lozka bo juz nie mam sli by go co chwile znow klasc! Rozumiesz- Ciaza!!!

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
no i się udało:-):-):tak:..Wikunia śpi juz 2 noc ichyba jej się podoba..a ja w koncu mogę się przytulić do mężulka;-)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry