)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

kocia

Mama lipcowa'06 Fan(ka)
Miasto
ŁÓDŹ
Rozwiązania
0
Agatko,śliczny kacik Allankaowy a te rysuneczki...Cudoooo!!!Może w wolnej chwili jakieś kotki byś"machnęła"...?;-);-);-)

Moniczko,już podziwiałam Wikuni królestwo na fotoalbumie ale dopiero tu widać cały przepych!Ślicznie jej urządziliście!!!I co najbardziej mi się podoba i u Allanka i u Wikunii to to,że idealnie jest wystrój dobrany do dzieciaczka!!!

Zuza już od kilku miesięcy sypia sama,w swoim pokoiku chociaż przyznam,że czasem jak jesteśmy same ale wybudza się z płaczem zabieram ją do sypialni:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale na ogół krówka jej wystarcza za towarzystwo w nocy;-);-);-)

reklama

AneczkaK

mama bambulinkow
Rozwiązania
0
Ale slodziutko spi Zuzka w tej krowce.:-)
Agatko mam pytanie do Ciebie: Skad bierzesz inspiracje na obrazki dla maluchow? Ja tez chce cos namalowac tyle ,ze na rolecie okiennej ale zupelnie nie mam pomyslu co to mialoby byc:confused:

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Miasto
Worms
Rozwiązania
0
Bardzo dziekuje za mile slowa i ciesze sie ze wam sie podobaja moje pomysly!
Aneczko, obrazki dla Allanka wysztukalam z jakiejs gazety dla dzieci! Te rybki , ktore namalowalam dla Colinka to w jakiejs gazecie widzialam te postaci i pozniej znalazlam gdzies ze to jest cala bajka! Jak naprzyklad ci sie te rybki podobaja to zwalilam je z bajki "sea kids"! Nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje ale sam motyw bardzo mi sie spodobal! Poproistu cos innego! Ja niemam nic przeciwko "kubusiowi puchatkowi" czy innym slawnym postaciom bajkowym ale ja lubie miec poprostu inaczej!!!!

kryska

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kreciku i Moniczko, przeslicznie urzadzilyscie swoim dzieciakom ich kaciki. A talent malarski Krecika naprawde jest imponujacy!

Zuzol tak slodko spi, ze az sie chce pochylic nad nia i ucalowac tego malego slodziaka!!!

martag

Mama lipcowa'06 mama Mikolajka
Miasto
Tolkmicko
Rozwiązania
0
mam dzisiaj wewne wklejania zdjec, wiec pokarze wam jeszcze Mikolajkowy pokoik, jeszcze co prawda nie skonczony, ale juz prawie...:tak::-) Nie mam niestety Krecikowego talentu i same "gotowce" ale i tak jest calkniem fajnie;-)

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Miasto
Augustów
Rozwiązania
0
pokoik prześliczny, ja bardzo lubię pokoje ze ściętymi sufitami, będzie z pewnością przyjemnie maluszkowi!

reamonn

Mama Kaji (lipiec '06)
Miasto
Niepołomice
Rozwiązania
0
oj dziewczyny, jak ja Wam zazdroszcze pokoikoów dla maluszków ech...
Naprawde przytulne i takie jedyne!

My niestety nie mamy na tyle miejsca aby miec oddzielny pokoik dla Kaji ale mamy remont i wlasnie bedzie o jeden pokoj wiecej... dostalam pokoik siostry ktora postanowila zostac w USA. Tak wiec tam bedzie sypialnia i tam kacik dla Kaji.
JAk skonczymy to sie pochwale :)

reklama

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
Marta,te mebelki są nieziemskie-wogole w domu macie takie fajne meble-przyznaj się,gdzie zamawiałas?;-),pokoik jak z bajki o dawnych czasach ale z nutką nowoczesnosci! Bardzo mi sie podoba też dywanik!:tak: A Mikus jaki dumny i zadowolony,pieknie ma szkrabik!:tak:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry