reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Ewan a kiedy zobaczymy pokoik Twojego malenstwa??? Czekamy bo obiecalas ze cos wstawisz!!!
 
reklama
jutro zamierzam wstawiać zdjęcia z usg 4d, plus swoje brzuszysko plus to co jeszcze pokoika nie przypomina
 
O to jutro będziemy miały co oglądać ::)))
Tylko nie "brzuszysko" - jakbyś tak wyglądała po pączkach to i owszem, ale to domek dzidzi :)))
 
a ja tak jakoś na to moje "brzuszysyko" gadam ,ale to tak może bardziej pieszczotliwie niż złośliwie.
oglądam się teraz z prawej i lewej czy mam na dziewczynkę czy na chłopca i dalej nic nie wiem

jakoś wewnętrznie nie mam przekonania na chłopca, raczej na babeczkę.... nie moge się doczekać
 
ciotunie napewno się jutro dowiedzą tyle co ja u lekarza, ciekawe, czy zmieszcze tu filmik?
 
no to wstawiam fotki z remontu, wygląda na razie strasznie ale widać już powoli światełko w tunelu...
 
No lepiej chyba wasz syneczek trafic nie mogl!!! Z tego pomieszczenia bedzie bardzo ladny pokoik!!! Informuj nas na biezaco na jakim etapie remontui jestescie!!! I te okna, tak duzo swiatla, uwielbiam cos takiego!!!
 
reklama
tak kreciku, pokoik jest od południa i cały szczyt domu to okno, super dużo słońca. Niestety skazana jestem na wertikale, bo zasłnka ogranicza łaby te piękne skosy, a bobaskowi trzeba czymś zacienić do popołudniowej drzemki

będę informować na bieżąco o postępach z remontu, obiecuję, już sama potrafię zgrać zdjęcia do komputera, dla mnie to sukces
 
Do góry