reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

reklama
łóżeczko jest z "VOX", a danielek jest chory miał dziurkę w serduszku i niestety słabo rośnie, ale nadrabia dzielnie zaległości
 
Ojoj...przepraszam agar,nie miałam nic złego na myśli,myślałam ze Danielek taki drobny poprostu jest:zawstydzona/y: przykro mi,ale mam nadzieję że malutki wraca do zdrówka?
 
Olu przecież nie wiedziałaś

Danielek już jest zdrowy w styczniu jedzie na kontrole
Powoli dogania swoich rówieśników
A Tulka rzeczywiście jest większa i cięższa od Danielka
 
Agar ale super lozeczko!!! Kacik Tulki rewelacja ale to kombinowane legowisko jest poprostu fantastyczne!!! Co z tego ze duze jak jest praktyczne!!!
 
Teściowej ciag dalszy...Na tym wątku bo to dotyczy rzeczy Zuznka...Otóż obecnie zamiast kołysanek puszczam jej wieczorkiem już kolędy-niech się Niunia wciąga w świąteczną atmosferę...A moja teściowa mi mówi,że chyba przesadzam bo co taki maluch rozumie...Tak samo mi mówi patrząc na ubranka Zuzola-tzn.twierdzi,że to bez sensu ,że ja tak dobieram wszystko pod kolor i w ogóle...Ale skoro lubię i chcę by moje dziecko ładnie wyglądało, to chyba nic złego,nie?
 
reklama
Kocia i mi twoja tesciowa dziala na nerwy:wściekła/y: :wściekła/y: Co ona sie wtraca, przeciez ona na nic malutkiej nie daje, a swoja droga to moglaby:tak: A jak masz ubierac corcie jak pajaca, wszystko z innej parafii. Niech ona sie tak ubiera a nie naszego slicznego Zuzolka chce oszpecac:tak: :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry