reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Agatko,śliczny kacik Allankaowy a te rysuneczki...Cudoooo!!!Może w wolnej chwili jakieś kotki byś"machnęła"...?;-);-);-)

Moniczko,już podziwiałam Wikuni królestwo na fotoalbumie ale dopiero tu widać cały przepych!Ślicznie jej urządziliście!!!I co najbardziej mi się podoba i u Allanka i u Wikunii to to,że idealnie jest wystrój dobrany do dzieciaczka!!!

Zuza już od kilku miesięcy sypia sama,w swoim pokoiku chociaż przyznam,że czasem jak jesteśmy same ale wybudza się z płaczem zabieram ją do sypialni:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale na ogół krówka jej wystarcza za towarzystwo w nocy;-);-);-)
 
reklama
Ale slodziutko spi Zuzka w tej krowce.:-)
Agatko mam pytanie do Ciebie: Skad bierzesz inspiracje na obrazki dla maluchow? Ja tez chce cos namalowac tyle ,ze na rolecie okiennej ale zupelnie nie mam pomyslu co to mialoby byc:confused:
 
Bardzo dziekuje za mile slowa i ciesze sie ze wam sie podobaja moje pomysly!
Aneczko, obrazki dla Allanka wysztukalam z jakiejs gazety dla dzieci! Te rybki , ktore namalowalam dla Colinka to w jakiejs gazecie widzialam te postaci i pozniej znalazlam gdzies ze to jest cala bajka! Jak naprzyklad ci sie te rybki podobaja to zwalilam je z bajki "sea kids"! Nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje ale sam motyw bardzo mi sie spodobal! Poproistu cos innego! Ja niemam nic przeciwko "kubusiowi puchatkowi" czy innym slawnym postaciom bajkowym ale ja lubie miec poprostu inaczej!!!!
 
Kreciku i Moniczko, przeslicznie urzadzilyscie swoim dzieciakom ich kaciki. A talent malarski Krecika naprawde jest imponujacy!

Zuzol tak slodko spi, ze az sie chce pochylic nad nia i ucalowac tego malego slodziaka!!!
 
mam dzisiaj wewne wklejania zdjec, wiec pokarze wam jeszcze Mikolajkowy pokoik, jeszcze co prawda nie skonczony, ale juz prawie...:tak::-) Nie mam niestety Krecikowego talentu i same "gotowce" ale i tak jest calkniem fajnie;-)
 
oj dziewczyny, jak ja Wam zazdroszcze pokoikoów dla maluszków ech...
Naprawde przytulne i takie jedyne!

My niestety nie mamy na tyle miejsca aby miec oddzielny pokoik dla Kaji ale mamy remont i wlasnie bedzie o jeden pokoj wiecej... dostalam pokoik siostry ktora postanowila zostac w USA. Tak wiec tam bedzie sypialnia i tam kacik dla Kaji.
JAk skonczymy to sie pochwale :)
 
reklama
Marta,te mebelki są nieziemskie-wogole w domu macie takie fajne meble-przyznaj się,gdzie zamawiałas?;-),pokoik jak z bajki o dawnych czasach ale z nutką nowoczesnosci! Bardzo mi sie podoba też dywanik!:tak: A Mikus jaki dumny i zadowolony,pieknie ma szkrabik!:tak:
 
Do góry