reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

No prosze jakie cudowne kaciki:) My tez przymierzamy sie do poprawki Julinkowego pokoju, chcialabym zeby spedzala w nim wiecej czasu a jescze mamy tam swoje graty i myslimy zeby w przyszly weekend jakos ten pokoj "ulepszyc". Oczywiscie zdjatek nie omieszkam wkleic na zakonczenie.
 
reklama
Martag sliczny ten Mikolajkowy pokoik:)a jaki duzy...i kolorowy:)Brianek pewnie jakby zobaczyl to by stamtad juz wyjsc nie chcial:)gratulacje za kreatywnosc:)ja tez zrobilam kilka zmian u Brianka...ale narazie nie mam niestety jak pokazac
 
Martus slicznie urrrzadziliscie Mikolajkowi pokoik!!!! Widac ze wlozylas w to duzo milosci!!!

Iwonko, czekamy z niecierpliwoscia na wasze fotki, niezaleznie jak dlugo!!!!
 
Wstawiam kilka fotek sprzed 2 tygodni robione obiektywem ktory zupelnie do tego sie nie nadawal...wiec fotek wiecej bo nie moglam calego pokoju ujac. W sumie niewiele zmienilismy, tyle ze polozylismy dywan na podlodze i dokupilismy stoliczek i krzeselko, z ktorego narazie mala nie korzysta wiec nie wiem czy nie wyladuje w piwnicy...:baffled: A namiot rozstawilismy w pokoju dziennym i jak narazie to i tak tu Julinek spedza najwiecej czasu;-) Z przewijaka caly czas korzystamy...A wy:confused:
 

Załączniki

  • IMG_5664.JPG
    IMG_5664.JPG
    56,2 KB · Wyświetleń: 162
  • IMG_5665.JPG
    IMG_5665.JPG
    42,6 KB · Wyświetleń: 148
  • IMG_5666.JPG
    IMG_5666.JPG
    34,2 KB · Wyświetleń: 151
  • IMG_5668.JPG
    IMG_5668.JPG
    51,5 KB · Wyświetleń: 149
  • IMG_5669.JPG
    IMG_5669.JPG
    20 KB · Wyświetleń: 158
Jagusiu, super przyjemny pokoik ma Julinek! Smiac mi sie chce tylko, bo Maryska ma dokladnie taki sam namiot, w ktorym lezy bialy kocyk, poduszka i taki sam hipopotam (mam nadzieje, ze to hipopotam:-), tyle, ze czerwony. No i wypatrzylam u Julinka moje ulubione lozko Stokke, o ktorym dowiedzialam sie niestety, jak juz mielismy dla Maryski inne. Ale strasznie mi sie ono podoba i obiecalam sobie, ze nasza nastepna dzidzia wlasnie takie dostanie:-)))
 
Aaaa i jeszcz cos, moze nie wynoscie na razie stoliczka i krzeselka do piwnicy, bo Mary tez ma i rzeczywiscie chwile to trwalo, zanim sie do tych mebelkow przekonala. Ale teraz sama sie tam gramoli, przynosi sobie ksiazeczki i "czyta":-D. Albo cos odklada itd., naprawde z tego korzysta! A przewijak tez nadal mamy, a jakze:-)!
 
Rzeczywiście super pokoik, namiocik super pomysł i krzesełko ze stoliczkiem też,widzę,że Ikea rządzi i bardzo fajnie,bo mają świetne rozmwiązania dla maluchów,my jak się doczekamy pokoiku dla Olisia to też w Ikei będziemy szukać inspiracji:tak::-) a przewijak u nas leży w piwnicy,przewijamy sie na łózku
 
Dziekujemy za pochwaly i rady. Faktycznie, wiekszosc mebli z IKEI - sa praktyczne, lekkie i przede wszystkim tanie. A z lozeczka, Kryska, jestem bardzo zadowolona. Mala spi w nim od urodzenia i jeszcze mysle dlugo bedziemy z niego korzystali. Wyjmiemy szczebelki jak trzeba bedzie i tyle. Jest solidne a przede wszystkim ma porzadny materac na ktorym bardzo mi zalezalo.
A namiot POLECAM...mala chowa sie, znosi tam zabawki, potrafi naprawde dlugo sie bawic...Kosztowal jakies marne grosze....w IKEI oczywiscie:)
 
reklama
u nas też namiot, tyle, że ma ścianki z siateczki, mały bawi się tam dopiero od jakiś 2 miesięcy, przewijak na razie używany przez nianię, ja najczęściej na podłodze przewijam, ale czasem korzystam jeszcze ztego wynalazku.
 
Do góry