reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

reklama
Olisiowy kacik sliczny! Oczywiscie Olis jak zwykle tez! Tez sie do takiego lozeczka przymierzamy, jeszcze troszke...mam nadzieje ze Kinga tez polubi swoje loze...
 
Och to prawda, Olisiowy kacik jest przesliczny. Lozeczko swietne, ale ja bym chyba wolala ta kanape, o ktorej Olenka wczesniej pisala, zawsze mozna zlozyc, jest na czym usiasc...
Alez wam zazdroscimy tego kacika i prawdziwego, juz chlopiecego a nie dziecinnego lozka:tak:
 
Olenko super Olis wyglada w tym lozeczku! Ladnie to urzadziliscie i super lozko wybraliscie! Co do tego zabezpieczenia to u nas tez czuwa ten dziwny, zielony hippo, zeby Allanek sobie krzywdy nie zrobil!!!
 
Olu, super sliczny kącik. Powiedz mi prosze gdzie kupiliscie takie lozeczko? Szukam wlasnie takiego z zabezpieczeniem i jeszcze na nic nie trafilam. Czy to lozeczko rosnie razem z dzieckiem?
 
Łożeczko nie rośnie razem z dzieckiem, ale jest długie, spokojnie na kilka lat wystarczy :-) kupiliśmy je w Ikea, wcale nie za szalone pieniądze,razem wyszło coś około 450 zł chyba...było jeszcze w kolorze naturalnym, z drewna, tez z tymi zwierzaczkami u wezgłowia.
Krecik, hehe, to jest chyba krokodyl, Olis mówi na niego KROKODYLU-DYLU-DYLU ;-)
 
Kochane pomozcie!
Moj maly urwis nauczyl sie wylazic juz ze wszystkich spiworkow:baffled:
Domyslam sie ,ze wasze maluchy juz dawno sie pozegnaly z tego typu posciela ale ja nie wiem co robic.Witek strasznie sie rozkopuje a do tego jak wyjdzie ze spiwora to go wyrzuca z lozeczka.
Moze macie jakies sposoby na rozkopywaczy? pod czym spia wasze slonka?
 
Mikolaj tez spi pod kolderka. Tzn kladzie sie a za pol godz sie rozkopuje. Ale o spiworze to juz dawno zapomnielismy:tak: Moze jest tak jak pisze Wiole, moze Witkowi za goraco. Mikolaj np czesto sie "schladza" wystawiajac nozki spod koldry.:-)
 
reklama
Kinga spi cala noc odkryta, bo jak tylko ja przykrywam to jest wrzask:baffled: i sie odkopuje. Wiec spi jak chce a ja zakladam jej na noc skarpetki, zreszta kolderke ma jak, zmarznie to ja sobie podciagne.
 
Do góry