reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Chyba nie ma nic smieszniejszego jak urzadzic chlopcu caly pokoik na niebiesko a dziewczynce na rozowo!!! Kompletne bezguscia by wyrosly!!! Ja nie mam nic do tych kolorow ale czasem za duzo to tez jest nie dobrze!!! Pewnie ze jak bede miala dziewusie to kupie jej cos rozowego, ale pokoik Barbie to nigdy nie bedzie!!! I jeski kogos urazilam to przepraszam!!! Ale jest tyle innych ladnych kolorow, jak juz Ola powiedziala, beze, zielenie , zolcie itd!!!
 
reklama
Racja Kreciku, co za duzo to nie zdrowo :)
A w ogole apropos kolorów to słyszalam, ze gzdies (tylko nie wiem czy u nas w Polsce czy dalej) te kolory przypisywane sa odwrotnie - róż chłopcom a błekit dziewczynkom. Słyszałyscie tez o tym?
 
a no widzisz.. ale jakos mimo wszystko nie wyobrazam sobie "różowego" chłopca; jeszcze taki niemowlaczek to luzik, ale większy ? :)
 
I zapomnialam jeszcze powiedziec, ze mimo ze moja siostra ma parke to nie zakladala synkowi rozowych skarpetek, albo spodenek!!! Ale ostatnio moj kristian cos wspomnial ze tutaj tez tak jest!!! A ja tak nie chce!!!
 
a ja jeszcze nie mam pojęcia jak będzie wyglądał kącik maleństwa bo nie wiem w którym mieszkanku go urządzimy
jedno jest pewne na początku napewno będe chciała żeby łożkeczko maleństwa stało w naszej sypialni
( na tym mieszkaniu mojej mamy tez b edziemy mieć dwa pokoje dla siebie)
 
To juz cos na dobry poczatek!!! W trakcie urzadzania pomysly przyjda same, a ja sie dowiedzialam ze moi rodzice planuja nam zasponsorowac jakies mebelki!!! Super!!! Ja chce juz robic ten pokoik ale chyba mam jeszcze czas!!! Tylko to jest takie podniecajace!!
 
Nasz Witulek tez bedzie mieszkal z rodzicami na poczatek i mam juz pomysl na ten kacik.Chce przerobic tez stara komode na taka dla dzidzi i zrobic przewijak z rozkladanego stolika z ikei.Zobaczymy jecze jak ten pomysl sie sprawdzi.wkleje cos napewno jak zaczne cos robic ;)
 
No to czekamy!!! A ja ide zrobic fotke miejsca gdzie juz niedlugo nasz dzidzius bedzie mial swoje krolestwo!!!
 
reklama
Poki co to traktujemy ten pokoj jako roboczo goscinny!! Susze tam pranie i przechowuje rzeczy ktorych nie mam gdzie na razie pomiescic, bo niestety nie mamy piwnicy! Ale jak baby sie urodzi to wszystko z tamtad zniknie, mam na mysli ten balagan na regale i ten wielki kwiat , ktorego niecierpie a on jak na zlosc wypuszcza coraz to nowe liscie!!! Wszystko bedzie dostosowane do dzidzusia!! A to zdjecia pokoiku robione od lewej strony.Na pierwszym zdjeciu zamiast tego lozka bedzie lozeczko i komodka, albo przewijak, jeszcze nie wiem, ale tam bedzie miejsce do spania. A reszta przyjdzie pozniej bo jeszcze nie mam koncepcji oprocz tego by dac troche zycia w postaci kolorow!! Boze ale sie rozpisalam!!! Sorry!!!
 
Do góry