reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Kreciku,tylko pamiętaj,że maleństwo nie powinno miec łóżeczka przy samym oknie bo wiesz przeciągi,nieszczelność itp no i załóż jakies rolety żeby mu słoneczko w buziunie nie świeciło za bardzo.Ale i tak miejsce dla bobika super!
 
reklama
Rolety juz sa i przyjda jeszcze firanki!!! A co do okna to sie nie martwie bo to najcieplejszy kat w tym pokoju!!! Wlasnie przez to okno! Ale dzieki ze to mowisz!
 
A poza tym to mebli jeszcze nie mam, a to jest tylko koncepcja , ktora moze sie pozmieniac w trakcie urzadzania!!!
Zobaczymy, bede informowac o wszystkim!!!
 
Kreciku sliczny pokoik bedzie mialo malenstwo ;D taki jasniutki.Co do kwiata to ja lubie takie duze (szkoda ,ze nie mieszkamy blisko bo bym go od Ciebie zabrala ;) )
 
Chetnie oddam!!! Jeszcze doplace!!! To byl niechciany prezent ten kwiat!!! A poza tym slyszalam ze zle wplywa na sen! Wydaje jakies soki ktore moga szkodzic dziecku! Ale ja o tym nie mam pojecia!!! Nie cierpie tej rosliny i koniec!!!
 
moja mama mówi, że kiedyś, zreszta nie tak dawno to w różowe wstążeczku przyozdabiało sie becik do chrztu chłopczykowi a w niebieskie dziewczynce i nie wyobraża sobie inaczej!
 
Heh smiesznie troche mi sie wydaje z tymi rozowymi wstazkami dla chlopca ;) Ale co tam ja nic nie mam do roznych tradycji i jak komus zalezy to prosze bardzo ;) Moj Wiciu bedzie do chrztu chyba na bialo bez kolorowych wstazek ale do tej ceremoni jeszcze daleko wiec specjalnie nad tym jeszcze nie myslalam
 
ja za wszelką cene będę unikać spania maluszka w naszej sypialni, to ja mam zamiar przenieść się do pokoiku maleństwa i z upływem czasu coraz częściej powracać do sypialni, chyba lepiej będzie mu zostać w znanym pokoiku niż gdyby przyzwyczaił się do sypialni a potem na nowe miejsce. Chocaż rzeczywistość może zweryfikować teorię i moje plany, zobaczymy.
niestety nie zawszze można wygospodarowąc oddzielny pokoik, a spanie przy rodzicach jest dużo wygodniejsze dla mamusi bo może przy ssącym maluszku trochę się zdrzemnąć i nie trzeba zaspanego maluszka nigdzie daleko nosić-to naprawdę będzie plus
 
To chyba zalezy wszystko od przyzwyczajen i pozniej konsekwencji w dzialaniach bo ja mam miejsce na pokoik dla dzidzi ale wlasnie ze wzgledu na wygode chce go miec przy sobie.Mam natomiast kolezanke ,ktora sie przeniosla do malego na poczatku i do dzis czesto ja w nocy budzi zeby do niego przyszla spac a ma juz 5-6 lat ::) Chyba zawsze moment kiedy chcemy sie nagle oddzielic od dziecka jest trudny i trzeba go jakos przezyc ;)
 
reklama
Do góry