reklama

Dzieci a nauka języków obcych

M

monika19

Gość
Dzieci mogą nauczać się języków od najmłodszych lat. np. metodą helen doron, wiele szkół prowadzi takie zajęcia.

reklama

mamausia_muminka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
to prawda im dziecko wcześniej ma z językiem do czynienia tym lepiej, mój bratanek ma tego misia chicco o którym pisałyście, moim zdaniem bardzo fajna zabawka i pomocna dziecko zawsze coś tam się nauczy w formie zabawie, a jeśli chodzi o metodę helen doron to co to za metoda?

ilon

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czym wcześniej tym lepiej.Nawet w formie zabawy:-)

biala_dama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
słyszałam właśnie o zabawkach,płytach podczas zabwy a czy kobieta w ciąży może już coś zacząć robić by dziecko miało łatwiej z językiem?są jakieś metody które skutkują?a po urodzeniu?słyszałam o jakiś kursach ale nie wiem na jakiej to zasadzie jest?

Rozwiązania
0
Racja, dziecko im wcześniej zaczyna się uczyć języka to szybciej łapie go. To twój maluszek będzie miał super, poliglota :)

aniag78

Rozwiązania
0
Jeśli rodzice umieją płynnie mówić językiem obcym (ale ważne jest, by wymawiali słowa idealnie, bez przekręcania), mogą sami wplątywać język w naukę dziecka. Chociażby pokazywać na rzecz i mówić jak nazywa się w różnych językach.
Dziecku można równiez puszczać piosenki lub bajki obcojęzyczne.

Eminem

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
w ciązy raczej nie ma żadnych sposobów, gdzyź dziecko słyszy dźwięki, ale ich nie rozróżnia, raczej poznaje ton głosu mamy czy innych osób. Moim zdaniem misie chicco dwujęzyczne i piosenki po angielsku w wieku kilku miesięcy wystarczą, metoda helen doron to nic innego jak gadanie do dziecka po angielsku

Rozwiązania
0
wiadomo, że najlepiej jak sie mówi do dziecka w obcym języku, ale nie każdy ma w domu obcokrajowca, ;) moim zdaniem dobrze sprawdza sie szczeniaczek uczniaczek albo siostrzyczka szczeniaczka z fisher price - mówią po angielsku, śpiewają, liczą, fajna sprawa :) no i jak nie zgubisz po nich paragonu, to możesz grać w loterii na listdomikolaja.pl, jak coś wygrasz, jak znalazł będzie pod choinkę ;)

reklama

agusia04

Czerwcowa mama'08
Miasto
ZACHODNIOPOMORSKIE
Rozwiązania
0
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019