reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja

Ja jak narazie nie zakupilam zadnych kosmetyków dla dzidzi poniewaz niewiem jakie beda dobre pozatym moj facet uwaza ze na to mamy jeszcze duzo czasu:wściekła/y: hehe

Mysle o kosmetychach niemieckiej marki bubchen sama ich uzywalam i sa super ale niewiem czy dla dzidzi beda odpowiadac.Ostatnio dostałam próbki kosmetyków
nivea baby -płyn do kąpieli z oliwka i muze przyznac ,ze masuper zapach i skora jest po nim taka gladka

a co myslicie o kosmetykach hipp

Ja mysle ze do kapieli swietnie sie bedzie nadawala emulsja oliatum na bazie parafiny lekarz polecil mi ja na poczatku ciazy bo wszystko mnie swedzialo i dla dzidzi tez wydaje mi sie ona idealana chociaz jest troszeczke droga
 
reklama
Ja jak narazie nie zakupilam zadnych kosmetyków dla dzidzi poniewaz niewiem jakie beda dobre pozatym moj facet uwaza ze na to mamy jeszcze duzo czasu:wściekła/y: hehe

Mysle o kosmetychach niemieckiej marki bubchen sama ich uzywalam i sa super ale niewiem czy dla dzidzi beda odpowiadac.Ostatnio dostałam próbki kosmetyków
nivea baby -płyn do kąpieli z oliwka i muze przyznac ,ze masuper zapach i skora jest po nim taka gladka

a co myslicie o kosmetykach hipp

Ja mysle ze do kapieli swietnie sie bedzie nadawala emulsja oliatum na bazie parafiny lekarz polecil mi ja na poczatku ciazy bo wszystko mnie swedzialo i dla dzidzi tez wydaje mi sie ona idealana chociaz jest troszeczke droga

ja słyszałam o Bubchen i były to dobre opinie. Co do Ollatum, to chyba dziewczyny sobie bardzo chwaliły. Ja mam prawie wszystko z Nivea, ale będę dokupować jak już będę miała dzidzię na świecie, bo nie wiem, co będzie dla niej odpowiednie. O Hippie nic nie słyszałam:dry:
 
ja słyszałam o Bubchen i były to dobre opinie. Co do Ollatum, to chyba dziewczyny sobie bardzo chwaliły. Ja mam prawie wszystko z Nivea, ale będę dokupować jak już będę miała dzidzię na świecie, bo nie wiem, co będzie dla niej odpowiednie. O Hippie nic nie słyszałam:dry:
Powiem Ci, że HIPP według mnie fajnie pachnie i wogóle wydaje mi sie jakośćiowo dobrym kosmetykiem i tak samo jest niemiecki:-) :-)narazie je wszystkie testuje na sobie bo jestem alergikiem i zadko ktory kosmetyk mi pasuje wedlug mnie ten hipp jest godny polecenia
 
ja uzywam plyn do kapieli Hipp i bardzo sobie chwale. coreczka ma piekna skore i zadnych uczulen. Bubchen ma b. fajny dwufazowy plyn do kapieli z olejkami, ale trudno go u nas dostac i jest drozszy i chyba mniej wydajny od Hippa
 
Ja też się zastanawiam czy by nie zakupić kosmetyków hipp. :-)
Mam tylko jedno pytanie bo się pogubiłam. Czy dopóki dzidzia nie ma odparzeń na dupce to używamy kremu przeciw odparzeniom czy lepiej od razu Linomag lub Sudokrem?
 
Nam polozna mowila ze Sudocrem dopiero jak sa odparzenia.

Hipp tez bralam pod uwage przez chwile, ale znowu mam metlik - w ogole to szkoda zen ikt nie wpadl na pomysl zeby sprzedawac te kosmetyk iw zestawach calych, a nie ze kazda sztuke trzeba kupowac osobno...

Poki co to moim faworytem jest Penaten :-)
 
Witam,
A oto lista moich sprawdzonych kosmetyków :
- pieluszki jednorazowe Pampers ( jezeli pupa będzie odparzona to nie z ich powodu)
- krem Sudocrem na odparzenia (jest skuteczny)
- chusteczki nawilżające Pampers lub Dzidziuś (są dobrze nawilzone)
- proszek do prania Jelp (nie uczula, ma stosowne certyfikaty i pozytywne opinie lekarzy pediatrów i jest jedynym proszkiem który można stosować dla noworodków)
- mydło Bambino ( na pewno nie kąpać od urodzenia w płynach do kąpieli, np.Nivea
Pozdrawiam!
 
Mamusie- a jeżeli dzidzia nie ma odparzeń, pupcia jest w porządku, to jaki dobry krem używać? bo Nivea jest ok, z tego co słyszałam, ale ponoć ciężko się rozsmarowuje, więc jaki jest dobry na początek na dupcie, a ma konsystencję lepszą do smarowania??? a używałyście jakiegoś mleczka do ciała? najlepsze chusteczki do pupy to: Nivea, pampers i dzidziuś? ja już głupieję, bo dzidziuś jest tańszy jak pampers czy Nivea, ale zdarzyły się wam uczulenia?
 
reklama
Mi mówiono, że jak używa się chusteczek to krem jest zbędny. I rzeczywiście nie powinno się używać na początku do kąpieli nic innego, niż tylko mydło dla dzieci (na główkę też).
 
Do góry